E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
shrgnr shrgnr
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

shrgnr şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
.
kısaca kendimizi kandırıyoruz. ve yüreğimizin eline bi şeker verip susturuyoruz. biz aslında ne çok seviyoruzz..
psikosomatik söylenceler
ne aşk ne sevda ne SERDAR mış bea yaz yaz kazı kazı bitmedi ;) sevgimdesin :)
ağrıyan II
tutum nefesimi ve bir solukta bitti şu kocaman hikaye sadece 4 dakikada okudum 6 dakika 3 saniyede dinledim. ben akşamları soğuk balkonumda içine çektiğin ve her nefeste biraz daha içten üflediğin sigara dumanında saklı olan sevdanı görüyorum. umut ediyorum ki bu hikaye dakikalar içerisinde k
ağrıyan
sevince ne kadar güzel oluyorsun bir bilsen yerinde duramayan yaramaz çocuklar gibi yüzünde anlamsız muzur bi gülümseme anlatıyorsun ya hiç bıkmadan tükenmeden ablam sen sevince ne güzel oluyorsun bir bilsen ne güzel ...
dilemmaya düşmüş kalp sayıklamaları
:) işte bu benim ablam :)) yine kendini aşan bir şiir yine içinde gizem taşıyan harfler, kelimeler, cümleler :)) lütfen biri bana bunu tek çözenin ben olduğunu söylesin ;) kutladım küçük birde busecik bıraktım sayfana seviliyorsun çok ;)
mavi...
kıskandım :(( çok da beğendim ... iyki varsın ve seviliyorsun ;) ahhhhh diyesim geldi bide nedense ...
NAR-I AŞK
yorumlarımm yorumsuz kaldı .. ama tebessüm de etmedim değil .. Güzeldi ..
KORKAK BİR BEN KALDI SENDEN GERİYE
Korksanda çok belli etme Anlarsa dizlerinin titrediğini ruhunuda çalar senden hepten sensiz kalırsın. Dik durmalı ve cesaretini toplamalısın unutmaki hayat güçsüzleri sevmez... 70 lik nineye gelince o rada butun ruhlara uğrar sen aldırma ona :)) Güzeldi ... Sevdim bunu ...
kırık düşün sayhası
SERDAR YANMAZ :)) Gizli şifre ... Çok mesudum bunu fark etmiş olmaktan dolayı ... :))) kutlu olsun efendim şiiriniz :)))
berfu...
yanlış yazılmış yazgının kurbanı belkide yada karanlığında kaybolduğun dünyanın ışığıdır berfuda affedecektir... yorumları yorumsuz bırakan bir hayat dersi güzeldi... byonshr tarafından 5/12/2010 10:30:45 AM zamanında düzenlenmiştir.
SERAP'A
Ne güzel bi şiir olmuş bu böyle :) Beniim sevimli delimi nede güzel anlatmış :)) Silapıma çirkin diyeni Allah taş eder dimi :)) Derap da Dosman abisine binlerce kez teşekkür etti :)) Sevgiyle Kal :)))
Sahibinden Çalıntı
Hayat seni olmasa bile hayalini getiriyor ya Bu yeter bana ... çok güzeldi ... bu cümle herşeyi anlattı ... klavye tuşlarınıza , parmaklarınıza ve yüreğinize sağlık ... sevgiyle kalın :)
HERŞEY YARADANDAN ÖTÜRÜ
Bi canım var bende emanetin Onuda ne zaman istersen alabilirsin ... TEBRİKLER ... SEVGİYLE KAL ...
şark masallarında ölüm / manifesto
şimdi bu şiire ne desem az olucak o yüzden kısaca çok güzel olmuş ellerin klavye tuşuna basan parmakların dert görmesin S ile başlayıp R ile biten yüreğine sağlık sana bişey yok :)) sevgiyle kal :)))))
EN KÜÇÜK YAPI TAŞI
dersimiz insanlık ama konusuna çalışan tek bir kul yok...
HUZUR DOLU GECEM
mutlu olmak için en ufak kıvılcımları bile değerlendiryorsan sağlıklıysan, ailen ve sevdiklerin yanındaysa gözlerin dolduğunda başını sevdiğinin omzuna koyup koşulsuz ağlıyabiliyorsan huzurun hep yanı başında demektir. tebrik ederim güzel ve anlamlı bir şiirdi. mutlu kal ...
DEĞERLİ BENİM CANIM
çok güzel da bu :) byonshr tarafından 1/15/2010 4:42:45 PM zamanında düzenlenmiştir.
MECBUR MUYUM AŞIK OLMAYA
Değilsin tabi değilsinde. Aşk hiç bir zaman kapıyı çalmazki. O hep davetsiz misafir konumundadır. Kimi zaman can yakar kimi zamanda mutluktan kanatlandırır... Tebrikler.. Sevgiyle kal :)))
KEMDİME BİR ŞİİR
Herkes başaramaz kendini anlatmayı... İfade etmekte zorlanır... Ama sen çok güzel anlatmışsın kendini... akrostiş olanıda istiyoruz... Güzeldi... byonshr tarafından 12/10/2009 2:59:05 PM zamanında düzenlenmiştir.
baba...
Kutlu olsun Ali amcamın doğum günü... Apartmanımızın babası Ali Ağası... Böcüklü ablam çok güzel olmuş baba şiirin... Kucak dolusu sevgi bıraktım sayfana mutlu ol mcx :))) Sevgilerimle...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada shrgnr  şairi hakkında, shrgnr  kimdir, shrgnr  şiirleri,shrgnr  hakkında bilgi ve shrgnr  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.