E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
seyyah-ı k/alem

seyyah-ı k/alem

kayıtlı
Okur
evde şiir kitabı bulundurup okumaya zaman bulamamak,bir gün okumaya zaman bulup kitap bulamamaktan iyidir derim vesselam.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında Şiirleri Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Feyzullah  AKGÜL


11 yıl 10 dakika 2 sn  boyunca üye

Diyor ki;
evde şiir kitabı bulundurup okumaya zaman bulamamak,bir gün okumaya zaman bulup kitap bulamamaktan iyidir derim vesselam.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.495
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
0
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1974 Üzümören doğumluyum,ilk,orta ve liseyi Tokat'ta tamamladım,evlendim,asker oldum iş hayatına atıldım,boyumca çol çocuğa karıştım,üniversite birinci sınıftan terkim ama o gün bugündür hep kendimle yarıştım,yaşam boyu istediğim şeylerin çok azı olmasada (bir tutam saç,bir karış boy ve biraz ses mesela) olan şeylerin de çoğunu hep istemişimdir zaten.
Okumayı,yazmayı,çizmeyi,oynamayı,hasılı görsellik adına tüm uğraşları seviyorum fakat ve malesef hiçbirini sanatsal değer ifade edecek şekilde yapmaya imkan ve fırsatım olmadı hiç.
HOBİGEM (hobi geliştirme merkezi) hayalimi hala taze ve sıcak tutuyorum içimde.
Şıpsevdiyimdir ama kimse bilmez bunu,ayran gönüllü değilimdir zira ,kapı gıcırtısına göbek atanlara nazire edercesine yaprak hışıtısına mısralar dolusu şiirler yazabilirim ama sadece kendim için, paylaşmayı beceremem sanki ya hep veririm yada bende kalır, ilgisizlik, vefasızlık ve


Son Şiirleri Son Yazıları
Yazısı yok.
Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL şairi hakkında, seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL kimdir, seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL şiirleri,seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL hakkında bilgi ve seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.