E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
seyyah-ı k/alem seyyah-ı k/alem
Feyzullah  AKGÜL
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1974 Üzümören doğumluyum,ilk,orta ve liseyi Tokat'ta tamamladım,evlendim,asker oldum iş hayatına atıldım,boyumca çol çocuğa karıştım,üniversite birinci sınıftan terkim ama o gün bugündür hep kendimle yarıştım,yaşam boyu istediğim şeylerin çok azı olmasada (bir tutam saç,bir karış boy ve biraz ses mesela) olan şeylerin de çoğunu hep istemişimdir zaten.
Okumayı,yazmayı,çizmeyi,oynamayı,hasılı görsellik adına tüm uğraşları seviyorum fakat ve malesef hiçbirini sanatsal değer ifade edecek şekilde yapmaya imkan ve fırsatım olmadı hiç.
HOBİGEM (hobi geliştirme merkezi) hayalimi hala taze ve sıcak tutuyorum içimde.
Şıpsevdiyimdir ama kimse bilmez bunu,ayran gönüllü değilimdir zira ,kapı gıcırtısına göbek atanlara nazire edercesine yaprak hışıtısına mısralar dolusu şiirler yazabilirim ama sadece kendim için, paylaşmayı beceremem sanki ya hep veririm yada bende kalır, ilgisizlik, vefasızlık ve


 
Bu sayfada seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL şairi hakkında, seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL kimdir, seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL şiirleri,seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL hakkında bilgi ve seyyah-ı k/alem  Feyzullah AKGÜL isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.