E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
seyide cinaloğlu doyran seyide cinaloğlu doyran
seyide cinaloğlu doyran
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

seyide cinaloğlu doyran yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
AHRAZ SANRILARA MEKTUPLAR (1)
günün yazısı seçenlere teşekkür ederim :))
Riya
gerçek insan nesli hızla tükeniyor ve dünya bu tiplere kalıyor malesef ...sevgilerimle gülhun hocam.
kopmadı kıyamet yaa
kıyameti dillerine dolayıp suni gündem yarattılar işte...bilir bilmez insanları şirke ortak ettiler, yazık çok yazıkkk...
Ben Hep Güzel Adamları Sevdim…
nasıl haz almıştım ilk okuduğumda , önce kıskandım böyle yazabilen kalemi daha sonra okumalıyız dedim...ben çok teşekkür ederim beğeninize ve bu güzel dizeleri bizlerle paylaşabilmenize. sevgiler kucak dolusu ...:))
Sanalda gezmek mi dostluk..
güzel ve yerinde bir gözlem...maskelerle oynanan ne çok oyun var sanal alemde...kişi ne ise sanalda da o olmalı...tebrikler.
AYAĞA KALK KOMUTAN
bize bu yazıyı paylaşmak düşer hocam,izninizle,saygılar.
ELİNDEN NE GELİYORSA YAP
ne çok özlemişiz bu babacan yazılarınızı... oğlumun da karşısına askerde sizin gibi birini çıkarması için dua edeceğim.askerin yerden yere vurulduğu bu günler de yazılarınız daha büyük kitlelere ulaşmalı...İYİ Kİ VARSINIZ,İYİ Kİ KOMUTANLARIMIZ VAR...saygılar.
EMANETİM BU DEĞİL
kapatılan her ağız,susturulan her kalem,çamur atılan her şerefli insanın ve onları yetiştirenlerin ahlarıyla nasıl baş edip,mizana nasıl varacaklar bilemiyorum. başımızı örtmediğimiz için bizlere''''başı açık kadın,penceresi boş bir ev gibidir,ya kiralıktır,ya da
SEVGİLİLER GÜNÜ
hocam nerelerdesiniz? bari arada bir uğrayın.saygılar ve selamlar.
BİR ADAM TUTTUM KALBİMDEN
sonbahardaki meşe yaprakları kadar güzel ve çekiciydi,sarı ve turuncu hareleri vardı gözlerinde, güneşden çalınan. yazınızı okuyunca dilime dolanıverdi;)çok güzeldi,sevgiler.
Aşk Kadın Olmalıydı...
Biz, aşkın kadın olduğunu söylerken, aşka ihanet edip aşkı kirletiyorduk yine. Tüm afişlerde nü olmanın hayasızlığını kadına veren zihinlerimiz, lanetleşen yüreğimizde tekrardan aşkı temizlek adına şiirsel bir tezahür buluyordu. kaç kişi bu şekilde düşünüyordur?sayıları çok olsaydı keşke.hayırla
YUSUF YÜZLÜM
ne yazılabilir,ne söylenebilir,acıyı ne dindirebilir? yazıyı okurken canım oğlum aklıma düştü,olura dedim...allah korusun hepimizin evlatlarını.sizi saygıyla selamlıyor ve ellerinizden öpüyorum.
BENİ TANIDINMI
zevkti okumak.kurdele tam yerini bulmuş.saygılar.
ARAF
değerli büyüğüm,beğenerek okudum yazınızı,ama yazınızın karşıtı fikirler olacağıda su götürmez.dilerim sağ duyularımızı kullanabiliriz.saygılar.
...
bu ne güzel ve ne büyük bir aşk...
BİR KÖY VAR UZAKTA!..
devamını merakla bekliyorum,saygılar.
NEDEN AĞLIYORUM Kİ?
çok hoş ve okunasıydı.sevgiler.
BİR KADININ KALEMİNDEN, O KADIN.
seyide cinaloğlu doyran tarafından 2/20/2011 3:21:31 AM zamanında düzenlenmiştir.
SANGHAM
çok güzel ve bir o kadar keyifli bir hikayeydi,hafif bir tebessümle okudum.ne hoş anılar,dilerim daha birlikte çok uzun yılları paylaşırsınız.ve yüzünüz hep güler:))
BİZİM SAVAŞIMIZ
hocam duygu aktarımınız o kadar kuvvetli ki okurken içim ürperdi.bu kurdele kesinlikle hak ettiği yerde. sağcı yada solcu değilim,ülkemizin çıkarlarının yanındayım her zaman.ne varki gençlerimizin bu olaylara karışması çok üzücü.tabiki ilgilenmeliler,söz hakları olmalı.önce okuyup belli bir birikim
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada seyide cinaloğlu doyran  seyide cinaloğlu doyran şairi hakkında, seyide cinaloğlu doyran  seyide cinaloğlu doyran kimdir, seyide cinaloğlu doyran  seyide cinaloğlu doyran şiirleri,seyide cinaloğlu doyran  seyide cinaloğlu doyran hakkında bilgi ve seyide cinaloğlu doyran  seyide cinaloğlu doyran isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.