E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
SEVMEK İBADETTİR SEVMEK İBADETTİR
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

ÖNSÖZ

1957 Zonguldak Çaycuma Karahmetler köyünde maden işcisi ve çiftci bir baba ve annenin çoçuğu olarak dünyaya geldi..İlk öğretimi Karahmetler ilkokulunda. Orta okulu Perşembe, Lise eğitimini Zonguldak Tic.lisesinde tamamladı. 1981 yılında Maden işcişi olarak TTK ya iş başı yaptı ve 2006 yılında emekliye ayrıldı .3 yıldır şiir yazıyor iki bin üzerinde şiiri olduğunu, ileride kitaplaştırıp okuyucuyu ile buluşturmayı arzu ediyor. Şiirleri çeşitli antolojilerde yer aldı(Türk Dünyası şairleri antolojisi,Türk Şairleri antolojisi,Gönül kahvesi antolojisi,Uluslararası Sanat bakışlı kalemler antolojisi ve çeşitli edebiyat dergilerinde) şiirleri yayınlandı. Şiir dinletilerinde ve Facebook sayfasında yazdıklarını paylaşıyor
Evli ve 2 si kız 3 çocuk babasıdır Halen İstanbulda ikamet etmektedir


 
Bu sayfada SEVMEK İBADETTİR  şairi hakkında, SEVMEK İBADETTİR  kimdir, SEVMEK İBADETTİR  şiirleri,SEVMEK İBADETTİR  hakkında bilgi ve SEVMEK İBADETTİR  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.