E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sevdagl76 sevdagl76
sevda gül
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

sevdagl76 yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Şiir gibi yaşamak ölmek
Sözün bittiği yer, insanı doyuran sevgi.Güzel kaleme almışsın. Yazını beğeni ile okudum ve okurken de bir o kadar hüzünlendim.Ellerin ve yüreğin dert görmesin.
Önce sen kapa
Hayat bu kadar ucuz kıymetsiz olmamalı Değerler bilinmeli boşa harcanmamalı Sevgi çokça sözde değil öze yansıyan yaşamdadır Bu son satırlarda gayet güzel bir ifade ile olması gerekeni özetlemişsin.Güzel bir anlatımdı tebrik ederim.Ellerin ve yüreğin dert görmesin.
Bekle beni toprak kokulum
Merhaba ellerine ve yüreğine sağlık çok güzel ve bir o kadar da duygusal bir yazı olmuş.Okurken hüzünlendim yaşamış olduğun acını ben de hissettim.Tebrik ederim dedim ya gerçekten mükemmel bir yazı okudum.En içten saygılarımla.
doyumsuzluk
Güzel ve anlamlı bir yazı olmuş.Çok şey anlatmışsınız yazınızda.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.
Efendimiz Sav.'a Mektup
Yine güzel ve tamamen doğrularla dolu ve bir o kadar da iyi temennilerde bulunduğunuz yazınızı okudum.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.Umarım yazınızdaki temennileriniz gerçekleşir çünkü insanlığın bunlara gerçekten ihtiyacı var.En içten saygılarımla.
....VEDASIZ ÇEKİP GİTTİ....
Çok güzel kaleme alınmış harika bir yazı idi.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.
ALLAH KİMSEYİ VEFASIZ EVLATLARA DÜŞÜRMESİN
Çok güzel ve düşündürücü bir konuyu yazıya dökmüşsün.Düşüncelerine katılıyorum ve de üzülüyorum.Keşke bu üzücü olaylar yaşanmasa iyi olur.Ama oluyor Allah kahretsin.Atalarımızın bir sözü vardır;"Her şeyin varlığı da bir dert yokluğu da."Allah ne verirse hayırlısını versin.Ellerin ve yüreğin dert gör
....VEDASIZ ÇEKİP GİTTİ....
Tek kelime ile mükemmel bir anlatım olmuş.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.
Dizilemeyen Kelimeler...
Merhaba.yazını okudum inan çok güzel kaleme almış ve kağıda dökmüşsün.Okurken insana tebessüm ettiriyor.Tebrik ederim seni.Ellerine ve yüreğine sağlık.Bence senin hiç bir sıkıntın yok kelimelerle.Yazmaya devam et hiç bırakma.
Sevda uğruna
Yazınızı okuyunca çok hüzünlendim.Çok güzel kaleme almışsınız tebrik ederim.Ama yazınızın sonu mutlu sonla bitince inanın çok sevindim. Allah'ım yaşadığımız hayatta da sevenleri hep birleştirir inşallah.Kısaca çok ama çok beğenerek okudum yazdıklarınızı.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.Hiç bir zaman
 
Bu sayfada sevdagl76  sevda gül şairi hakkında, sevdagl76  sevda gül kimdir, sevdagl76  sevda gül şiirleri,sevdagl76  sevda gül hakkında bilgi ve sevdagl76  sevda gül isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.