E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sevdagl76 sevdagl76
sevda gül
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sevdagl76 şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
BÖYLE KADER İSTEYENİN BAŞINA
Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin gerçekten çok hüzünlü ve güzel bir şiir olmuş.En içten saygılarımla.
SEVDİĞİM BIRAKMA BENİ
Şu Garip Ozan’ı silme defterden Yaralandı kalbi kanar her yerden Arayıp sormazsın ne oldu birden Ne olur sevdiğim bırakma beni. Merhaba.Çok içten ve duygusal yazılmış güzel bir şiir okudum.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
BİTMEZ SEVGİLİM
Garip Ozan heran seni özlüyor Yüreği yanıyor içi sızlıyor Aşkını adını kalpte gizliyor Sana olan aşkım bitmez sevgilim. Büyük Üstadım elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.Duygu ve özlem yüklü dizelerden oluşmuş güzel bir şiir okudum.Mükemmel ötesi güzellikte bir şiir.En içten saygılarımla.
Tükeniş
Okunası güzel ve anlamlı bir şiir.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.Ayrıca diğer şiirleriniz de çok ama çok mükemmel yoruma gerek yok harika hepsi.
Mücadelen Sürüyor
Maalesef günümüzün acı gerçeklerini ve çaresizliğini en iyi şekilde kaleme alıp yazıya dökerek bizlerle paylaştınız. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.Allah, hiç kimseye böyle üzücü acılar ve çaresizlikler yaşatmasın.en içten saygılarımla.
İspiyoncu
Unuttuğu bir şey vardır Satan satılır Oynayan oyuncak olur Ve sonu hüsran olur Son derece mükemmel dizelerdi.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.
Mutluluk kaçışları
Ellerinize yüreğinize sağlık güzel bir şiir olmuş.Ama en iyi güzel olan yeri son dizesi "Anı anda yasatmaktır mutluluk".
küçük süleyman
Merhaba, güzel ve bir o kadar da hüzünle dolu mükemmel bir şiir olmuş.Zaten bu şiirde dile getirmiş olduğunuz Süleyman gibi nice başka Süleymanlar da var.Acı ama gerçek maalesef. Allah'ım kimsesizlere ve yardıma ihtiyacı olanlara her zaman yardım eylesin.Zor bu şiirde anlattığınız durumları yaşamak.
KORKULAR SARAR BENİ
Seninle çizdim şimdi resmini mutluluğun Çaresizliği kurşuna dizdim gözlerinde, Gittin demek yine gittin ! Şimdi suskun yüreğim paramparça, Bu denli acı bilmezdim sensizliği. Merhaba!Çok hüzünlü ve bir o kadar da etkileyici bir şiir olmuş.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.
SÖYLE ELDEN NE GELİR
Merhaba.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.Çok ama çok harika,duygu yüklü güzel bir şiir olmuş.En içten saygılarımla.
Bu Gece Uzun Olacak
Hoş ve hüzün dolu, içten. samimi duygularla yazılmış harika bir şiirdi.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.
YAŞIYORUM
Tebrik ederim mükemmel ve bir o kadar da duygusal,sitemkar tatlı bir şiir okudum.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
ALLAH DİYELİM
Kul Hakkı bu böyle olmaz Gençlik geçer elde kalmaz Dostlar üstümüze namaz Kılmadan Allah diyelim. Hayatı ne kadar güzel özetlemişsiniz şiirinizde.Elbet dönüş yine Yüce Yaradana.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.En içten saygılarımla.
Öyle Sarıl ki Bana
Kahve gözlü buğday tenli Sen ölümüne sevda büyüt ki Ben geleyim peşinden Sonra sabır taşları bırak Gül kokulu ellerinle Adına sevda demişler Gittiğin yerleri yakın eyle Ölmüşsün gibi kahırlıyım Kim sustura bilir çığlığını Ellerinize ve yüreğinize sağlık. Çok ama çok mükemmel, duygu yüklü
Öyle Yoruldum Ki Hayattan
Öyle çok yoruldum ki hayattan Hiçbir şeyin önemi, değeri kalmadı bende Her gece sessizce dökülen gözyaşlarımı Gözlerimden uğurluyorum... Bana elveda, gidiyorum Dediğin günden beri Tepeden tırnağa, hastayım yatıyorum Kaderim bir kere kötü yazılmış... Hüzün ve duygu yüklü mükemmel bir
Zamansız şiir...
Güzel ve hüzünlü, duygu yüklü bir şiirdi.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
AÇILAMADIK
İçime akıyor gözyaşı seldir Taşmak üzeredir dolmuş bir göldür Mevla’yı seversen cevabın bildir Neden sustuk bilmem açılamadık. Garip Ozan yıllar oldu hep yazar Masum aşkımıza uğradı nazar Sevgin içimdeki gömülü mezar Neden sustuk bilmem açılamadık. Ellerinize ve yüreğinize sağlık mükemmel
ÜZÜLÜYORUM
Güzel ve anlamlı,beğenilerek okunan bir şiir.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.
Özgürlük..
beni tartışmalarda mağlup eden afrikalı kardeşim yaşayan bilir ve sende bilirsin ki! özgürlük bir sınav kağıdıdır önünde, zamanı belirsiz istersen boş verirsin adını bile yazmadan istersen sayfalarca doldurursun kendi soluğunu dinlemek için dik bir yamaçta hayat birazda risk almaktır çemberin
Yargila, Sorgula, İnfaz Et
Kaç kez öldüm ben. Senin kucağın anne değil ki başımı yaslayayım. Yüzün kült bir filmden farksız. Yaşam destek ünitesinin uyarı sesi. Duymuyorum artık. Herşey bitti. Yaşayanlar yaşamayanlara anlatsın. Hoş ve akıcı güzel bir şiirdi.Ellerin ve yüreğin dert görmesin.En içten saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sevdagl76  sevda gül şairi hakkında, sevdagl76  sevda gül kimdir, sevdagl76  sevda gül şiirleri,sevdagl76  sevda gül hakkında bilgi ve sevdagl76  sevda gül isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.