E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sevdagl76 sevdagl76
sevda gül
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sevdagl76 şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
küçük süleyman
Merhaba, güzel ve bir o kadar da hüzünle dolu mükemmel bir şiir olmuş.Zaten bu şiirde dile getirmiş olduğunuz Süleyman gibi nice başka Süleymanlar da var.Acı ama gerçek maalesef. Allah'ım kimsesizlere ve yardıma ihtiyacı olanlara her zaman yardım eylesin.Zor bu şiirde anlattığınız durumları yaşamak.
KORKULAR SARAR BENİ
Seninle çizdim şimdi resmini mutluluğun Çaresizliği kurşuna dizdim gözlerinde, Gittin demek yine gittin ! Şimdi suskun yüreğim paramparça, Bu denli acı bilmezdim sensizliği. Merhaba!Çok hüzünlü ve bir o kadar da etkileyici bir şiir olmuş.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.
SÖYLE ELDEN NE GELİR
Merhaba.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.Çok ama çok harika,duygu yüklü güzel bir şiir olmuş.En içten saygılarımla.
Bu Gece Uzun Olacak
Hoş ve hüzün dolu, içten. samimi duygularla yazılmış harika bir şiirdi.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.
YAŞIYORUM
Tebrik ederim mükemmel ve bir o kadar da duygusal,sitemkar tatlı bir şiir okudum.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
ALLAH DİYELİM
Kul Hakkı bu böyle olmaz Gençlik geçer elde kalmaz Dostlar üstümüze namaz Kılmadan Allah diyelim. Hayatı ne kadar güzel özetlemişsiniz şiirinizde.Elbet dönüş yine Yüce Yaradana.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.En içten saygılarımla.
Öyle Sarıl ki Bana
Kahve gözlü buğday tenli Sen ölümüne sevda büyüt ki Ben geleyim peşinden Sonra sabır taşları bırak Gül kokulu ellerinle Adına sevda demişler Gittiğin yerleri yakın eyle Ölmüşsün gibi kahırlıyım Kim sustura bilir çığlığını Ellerinize ve yüreğinize sağlık. Çok ama çok mükemmel, duygu yüklü
Öyle Yoruldum Ki Hayattan
Öyle çok yoruldum ki hayattan Hiçbir şeyin önemi, değeri kalmadı bende Her gece sessizce dökülen gözyaşlarımı Gözlerimden uğurluyorum... Bana elveda, gidiyorum Dediğin günden beri Tepeden tırnağa, hastayım yatıyorum Kaderim bir kere kötü yazılmış... Hüzün ve duygu yüklü mükemmel bir
Zamansız şiir...
Güzel ve hüzünlü, duygu yüklü bir şiirdi.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
AÇILAMADIK
İçime akıyor gözyaşı seldir Taşmak üzeredir dolmuş bir göldür Mevla’yı seversen cevabın bildir Neden sustuk bilmem açılamadık. Garip Ozan yıllar oldu hep yazar Masum aşkımıza uğradı nazar Sevgin içimdeki gömülü mezar Neden sustuk bilmem açılamadık. Ellerinize ve yüreğinize sağlık mükemmel
ÜZÜLÜYORUM
Güzel ve anlamlı,beğenilerek okunan bir şiir.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.
Özgürlük..
beni tartışmalarda mağlup eden afrikalı kardeşim yaşayan bilir ve sende bilirsin ki! özgürlük bir sınav kağıdıdır önünde, zamanı belirsiz istersen boş verirsin adını bile yazmadan istersen sayfalarca doldurursun kendi soluğunu dinlemek için dik bir yamaçta hayat birazda risk almaktır çemberin
Yargila, Sorgula, İnfaz Et
Kaç kez öldüm ben. Senin kucağın anne değil ki başımı yaslayayım. Yüzün kült bir filmden farksız. Yaşam destek ünitesinin uyarı sesi. Duymuyorum artık. Herşey bitti. Yaşayanlar yaşamayanlara anlatsın. Hoş ve akıcı güzel bir şiirdi.Ellerin ve yüreğin dert görmesin.En içten saygılarımla.
OLMAYACAKSIN
Garip Ozan derki dileme aman Cahilde merhamet olur mu iman Şeytan bile masum cahil çok yaman Diyorsan muhatap olmayacaksın. Ne doğru bir yarayı dile getirmişsiniz ellerinize sağlık.Gerçekten cahil insanla uğraşmak, laf anlatmak çok zor.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılar
RAZIYIM
Ne güzel yazmışsınız ellerinize sağlık.En içten saygılarımla.
Karanlık
Güzel ve sıra dışı bir şiir olmuş.Ellerinize ve yüreğinize sağlık, en içten saygılarımla.
HEP SONRADAN
Ne kadar doğru ifadeler kullanmışsınız şiirinizde.Maalesef hep başımız ağrıdığında aklımız yerine gelir.Gerçekten güzel ve anlamlı bir şiir.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
EZELDEN EBEDE
Gerçekten çok ama çok mükemmel ötesi duygu yüklü harika bir şiir olmuş.Her şeyi yüreğinizden tüm içtenliğinizle yazmışsınız.Ellerinize sağlık.En içten saygılarımla.
YAVAŞLA ÖMRÜM
Ne kadar güzel ve içten yazmışsınız çok güzel olmuş şiiriniz.Elleriniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
YOKLUĞUN YALNIZLIK OLMAYACAK
Merhaba, çok duygusal ve hüzün dolu ama bir o kadar da güzel mi güzel bir şiir okudum.Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.En içten saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sevdagl76  sevda gül şairi hakkında, sevdagl76  sevda gül kimdir, sevdagl76  sevda gül şiirleri,sevdagl76  sevda gül hakkında bilgi ve sevdagl76  sevda gül isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.