E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sergül kandemir sergül kandemir
sergül kandemir
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

sergül kandemir yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
İZMİR ETKİNLİK HEYCANI
Bizde bozkırın analarıyız.Varmı öyle sen ben..Ya hep ya hiç.Kutlarım.Zevkini çıkartın ve yenileri nasip olsun inşallah. sergül kandemir tarafından 4/7/2011 4:12:35 PM zamanında düzenlenmiştir.
::
Çok güzeldi.Duyarlı bir yüreğin uyarısıydı.Buruk ama zevk alarak okudum.Sıkmadı.akıcıydı.Kutlarım arkadaşım.
::
Zevkle okudum.Bir solukta bitti.Akıcı ve samimi satırlar ve ders verecek konular içine çekti beni hikayenin.Kutlarım.Dvamına sabırsızlandım.
HAYAT GÜZELDİR ( LIFE IS BEAUTIFUL )
Keşke hayatın güzelliğini yaşamaya engel olanlar olmasaydı diye düşündüm bir an.Ama filmi izleyeceğim.Söz,Selam ve sevgiler.
YÜREKLERİN SESİ
Ektiğini biçesin arkadaşım.Vefa bir erdemdir.Ama satlık değildir.Bunu bilemiyenlerin tek bildiği maddiyattır.Kutlarım.Harika bir paylaşım.Sevgi ve selamlar.
YAŞLILAR VE YAŞLILIK
Onlara her baktığımda kendi geleceği görebilmenin haklı gurunu taşıyorum ve hep başım üstündeler.Ne güzel anlatmışsınız.Kutlarım hassas yüreğinizi.Selam ve sevgiler.
Gecenin Saçlarını Ört Üzerime
HARİKAYDI....ŞİİR EDASI ÇOK YAKIŞMIŞ.ÇOŞKUSU HİSSEDİLİYOR......KUTLARIM.
ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ
Fikrinize tüm kalbimle katılıyorum.Hem de tam zamanıyken....o havayı soluklamak ve yerde yatanları gördüğünde yere basmaya kıyamamak duygusunu yaşamak gerek.Ben gezinirken suyum bitti ..şehitliğin altında akan pınardan su bile içemedim.Günlerce etkisinde kaldım.Yüreğine kalemeine saglık kardeşim.Kut
HERŞEY GÜZEL OLACAK...15. BÖLÜM
İdealler daim oldukça altında kalkılmayacak ne varki arkadaşım.Yeterki isteyelim.Güzel anlatım ve konun için kutlarım.Sevgilerimle kal.
Tıp Alimleri
Her ikisini de yaşadım ama paylaşımınızdan son derece aydınlandın.Teşekkür ederim.
DEDEMİN AŞK GÜNLÜĞÜ / 4
HASTALIĞIN ADINADA İNCE HASTALIK YADA KARA SEVDA DERLERDİ..GEÇİİP GİDERDİ.Hormonsuz bir anı okuduğum için mutluyum.Paylaşım için teşekkürler dost kalem..Kutlarım.
HERŞEY GÜZEL OLACAK...13. BÖLÜM
Yaşamımın 5 yaşından sonrası ve rahmetlik babam gelip geçti gözümün önünden.O bir köy enstitüsünün ilk mezunuydu.iDEALLERİN ADAMIYDI.bİR HADEMESİ BİLE YOKTU.oKULUN ÇATISINI BACASIN SINIFIN SIRALARINI MASALARINI SOBASINDA YAKACAGI ODUNU BİLE O HAZIRLARDI.Öğretmenligin erdemide önemide çok kutsaldır.G
YİNE TARİH YOK SANIRIM YİRMİ DOKUZ YILLIK
Hayatın içine daldıgımızda pek çok dogrular ekarte olabiliyor arkadaşım.Çünkü etkenler değişken. Kimi yerde kararlarımız ,kimi yerde de başkalarının güçleri yönümüzü etkileyebilir.Finaldeki kararın daha makul sanırım.Güzel bir paylaşımdı.Kutlarım.
VURUN
BU BİR KAHIR TABİRİDİR. BENİ VURAN VURMUŞ ZATEN.BAŞKALARINDAN GELEN DARBELER ONDAN DAHA FAZLA CANIMI YAKAMAZ ANLAMIDA KULLANMIŞSIN. BU O RUH HALİYLE SÖYLENMİŞTİR.ZİRA HER DARBE AYRI AYRI İZ BIRAKIR.SADECE O ANKİ ÖNEMLİ OLAN VURUŞ CANAN,IN VURUŞUDUR. GALİBA O DA İYİ ATICI.HEP CAN,I CANDAMARINDAN V
BULUNAN GURUR...SON MEKTUP...
sevgili dost.Kendi ellerinle profiline yazdıgını nasıl unutursun ki.Kaderini kendi ellerinle çiz derken sana ait bölümü nasıl böyle çizip,yok sayabilirsinki.Pek çogumuz o yazıyı okuyup belkide yeni deneyimlere el attı.Ama sözün sahibine uymadı bu gidiş.Ben kendi adıma hergün sayfamda gizliden de ols
Mutluluk . . .
Size cevap yazmadan önce yazılarımı bir gezinin diyecegim.Hayal kırıklıkları,umut tükenişleri,hiç istemediginiz yaşam şekilleri sizi bize küstürmemeli.Gerek bu sayfada gerekse şiir defterinde ben yakadım avuntuyu.Sevgili degildi derdim zaten ama sevgili dostları buldum burada.Pek çogu beni anlıyabil
BEKLENTİLER SONSUZ..ELDE EDİLENLER KIT OLURMUŞ...
sergül kandemir tarafından 1/16/2011 6:12:14 PM zamanında düzenlenmiştir.
Yeter ki sen sev, sevda gelir ardından>>
Ölüm bu.Hiç bir vaadi,hiç bir özlemi dinlemiyor.Ve gerçekten ondan gayrisi kayıp degil hayatta.Sadece deneyim.Ya da aksaklıktır.kutlarım.
Sen Yokken
Kolay degildir imkansızlıgı çignemek.Bazen altında kalıp ezilen olabiliyorsun.Her şeyi içinde yaşamak daha kolay gelir insana.Her şey gurur degil elbette.Onuda aşan maniler vardır hayatta.Güzel bir serzeniş okudum.Kutlarım.
Seni Unutunca
Aglamaktan utanmadım.İçimden gelmişti.Tıpkı yazdıklarınız gibi.Neler neler yazmak isterdim ama okudugumun büyüsünü bozmaya gönlüm rıza göstermedi.En iyisi kutlayım bari.Muhteşemdi.Kutlarım arkadaşım.
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sergül kandemir  sergül kandemir şairi hakkında, sergül kandemir  sergül kandemir kimdir, sergül kandemir  sergül kandemir şiirleri,sergül kandemir  sergül kandemir hakkında bilgi ve sergül kandemir  sergül kandemir isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.