E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sergül kandemir sergül kandemir
sergül kandemir
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

sergül kandemir yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
Olmadı,Olmuyor,Olmayacak...
duyguların en saf haliyle bu kadar mükemmel ifade edilişinden dolayı kutluyorum sizi.Sayfanızı hep takip edecegim.Çünkü benden bişeyler buluyorum.Teşekkürler.

...
Aşk Bazen Vazgeçmektir...
aşk da sevgide herzaman kendi dogrularından vazgeçmektir sevgili siyah gül.NE ZAMAN İHMAL ETSEN AVUÇLARINDAN AKIP GİDİYOR Hep vermem ve fedakarlık etmem gerekiyor.öyleki bazen buda yetmiyor.Bu sevgili de olsa ana baba kardeş arkadaşda hatta evlat da olsa degişmiyor.Ne yazıkki pek çogunda sana geri dönüşüde mümkün olmuyor.TIPKI ZAMANIN BİR TEK ANINI GERİ ALAMADIGIMIZ GİBİ.Bir tek dinmeyen acısı ve ifade bile edemedigimiz sitemler kalıyor bize.BÜTÜN BUNLARA RAGMEN VAZGEÇEBİLİRMİYİZ HAYIR.İnsanın yüregi küçücük görünsede bütün bir dünyayı sıgdırır içerisine.Onun için sevmeye devam derim Sevilmesende sevmekten mahrum etmeyelim kendimizi.BOL SEVGİLİ GÜNLER DİLERİM.

...
 
Bu sayfada sergül kandemir  sergül kandemir şairi hakkında, sergül kandemir  sergül kandemir kimdir, sergül kandemir  sergül kandemir şiirleri,sergül kandemir  sergül kandemir hakkında bilgi ve sergül kandemir  sergül kandemir isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.