E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Şentürk Dursun Şentürk Dursun
Şenürk Dursun
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Şentürk Dursun yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
SANA YAZIYORUM...
Çok güzel bir yazı olmuş ama bir de bendeki şu imla hastalığı olmasa. Hemen gözüme batıyorlar. Bir dahakinde azalacak ve yazdıkça sıfırlanacak inşallah. Tebrikler,hayırlı ramazanlar. Şentürk Dursun tarafından 5/5/2020 12:19:25 AM zamanında düzenlenmiştir.
ATIŞMA
Çok güzel, çok hoş bir atışma.Her iki ustaya da tebrikler.
Uyuduk, uyandık, anladık!
Hocam dünya gerçeklerini çok güzel özetlemişsiniz.Yazıdan alacağımız çok şeyler var.Son sistem silahların,füzelerin baş edemediği süper güçleri bir virüsün dize getirebileceğini umarım herkes anlamıştır.Duyarlı kaleminiz dert görmesin.Selam ve saygılar.
Ölüme Tez Kalkan Trenler
Allah rahmet eylesin kardeşim.Ne zamandır ağlamamıştım. Ağlayarak okudum. Sözün bittiği yer. Mevlam sabırlar versin.
Bir kaç damla gözyaşı
Hocam bu kadar küçük bir sayfaya sanki roman yazmışsınız. Bir sayfaya neler sığdırmışsınız neler. Okudukça içim burkuldu. Yüreğim burkuldu.O vicdanlı, merhametli kalbiniz dert keder görmesin. Sizin gibi insanlar başımızdan eksik olmasın inşallah.Selamlar, sonsuz saygılar.
NEYMİŞ ACABA
Hem şiir,hem öğüt hem tebesssüm. Hepsi bir arada ustaca işlenmiş. Kalemin ve duyguların dert görmesin. Tebrikler. Selamlar
 
Bu sayfada Şentürk Dursun  Şenürk Dursun şairi hakkında, Şentürk Dursun  Şenürk Dursun kimdir, Şentürk Dursun  Şenürk Dursun şiirleri,Şentürk Dursun  Şenürk Dursun hakkında bilgi ve Şentürk Dursun  Şenürk Dursun isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.