E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Şentürk Dursun Şentürk Dursun
Şenürk Dursun
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Şentürk Dursun şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ÂH İSTANBUL
İstanbul, İstanbul olalı kendine yazılan en güzel şiirlerden birine tanık olmuştur. Bir hece sever olarak gıpta ile okudum. Hele son final muazzam olmuş. Kaleminiz ve yüreğiniz var olsun değerli kardeşim. Selam ve saygımla.
DÜŞTÜ..
Çok güzel bir şiir. Tebrikler usta kaleme. Selam ve saygılar
KADIN (Kadına şiddete hayır)
Güne layık çok güzel bir şiir. Şiddet bir insanlık suçudur. Sadece kadına değil hiç bir canlıya şiddet hoş görülemez. Her canlı Allah'ın bizlere emanetidir. Duyarlı kaleme ve şaireye tebriklerimle
NASİBİM ALDIM
Çok güzel. Zevkle okudum. Tebrikler, selamlar
türk milleti
Değerli hocam çok güzel bir şiir. Gururla okudum. Yalnız son kıtada klavye hatasıyla olsa gerek "yanımız" kelimesi iki kez yazılmış. Gözünüzden kaçmış. Harika eserden dolayı kutluyorum kaleminizi. Selam ve saygılar.
BATININ ÖFKESİ
Su uyur düşman uyumaz. Bizim bizden başka dostumuz yoktur. Çok güzel anlatmışsınız hocam. Kaleminize sağlık. Selam ve saygımla.
Bir Ocak İkindisi Karardı Umutlarım
Örnek bir 14'lü hece şiiri. Usta bir kalem ürünü. Gıptayla okudum. Hasret ve hüzün nakış nakış işlenmiş. Zaten bayılırım hüzün şiirlerine. Kaleminize gönlünüze sağlık. Selam ve saygılar.
MAVİ
Hocam kaç ayaklı şiir böyle. Nasıl bir ustalık. Vallahi helal olsun. Çok güzel. Tebrikler usta kaleminize. Selam ve saygılar.
Gecenin Bir Vaktinde (2)
Çok güzel bir hece. Tebrikler usta. Selam ve saygılar.
HÜZÜNMÜŞ MEĞER
Çok güzel bir hece. Usta kaleme tebrikler, selamlar.
Siz Neden Bu Kadar Zordunuz Yıllar??
Kesildi sularım akmaz ırmağım Kurudu dallarım soldu yaprağım Küllendi ateşim söndü ocağım Neden günahıma girdiniz yıllar?.......Şentürk Dursun Hasretle, hüzünle süslenmiş çok güzel bir hece çalışması. Şiirde hüzünü seviyorum. Sanki ben yazmışım gibi geldi. Bir dörtlükle eşlik etmek geldi içim
ÖĞRETMEN
Vefa dolu çok güzel bir hece. Tebrikler selamlar.
SENİNLE GELEN
Çok güzel bir hece. Bence günün şiiri. Tebrikler hocam. Selam ve saygılar.
ÖĞRETMENİM
Bu satırları bile onların sayesinde yazdığımız elleri öpülesi öğretmenlerimizin günlerini ve onları yad eden vefakâr kaleminizi kutluyorum. Selam ve saygılar hocam.
Öğretmendir O!
ÖĞRETMENİM Tertemiz duyguyla geldim yanına Bana da bir sayfa aç öğretmenim Aydınlık yakışır senin şanına Etrafa bir ışık saç öğretmenim Ufuksuz bağnaza göğsünü gerip İlimin irfanın yurduna girip Cahil ordusunu dize getirip Kazanma andını iç öğretmenim Bilime aşıktır sevdası zordur
ZÜHÂL-KALEM KARASI
Çok güzel ve değişik bir hece. Tebrikler, selamlar
ÖĞRETMEN
Vefakâr kaleme tebrikler. Bütün öğtetmenlere ve şaireye selamlar
Hüznüm Gözyaşını Düşürür Bugün
Böyle şiirlere yorum yazmak bile bazen şiir yazmak kadar zor. Hecesi, düzeni, içeriği ve manasıyla çok güzel bir şiir. Usta kaleminiz ve duygu dolu yüreğiniz var olsun. Selam ve tebriklerimi gönderiyorum.
Arkadaş
Hecenin usta kalemine yakışır bir şiir. Çok güzel. Selamlar, saygılar
YİNE SEN DÜŞTÜN
Usta bir kalemden güzel bir hece. Tebrikler, selamlar
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Şentürk Dursun  Şenürk Dursun şairi hakkında, Şentürk Dursun  Şenürk Dursun kimdir, Şentürk Dursun  Şenürk Dursun şiirleri,Şentürk Dursun  Şenürk Dursun hakkında bilgi ve Şentürk Dursun  Şenürk Dursun isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.