E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Semiray Sezgin Daylan Semiray Sezgin Daylan
Semiray Emre
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kitaplara yaptığı yorumlar

Semiray Sezgin Daylan kitaplara yaptığı düşünceleriKitap: Nurefşan
11.4.2017 13:15:42
~ 0 puan
Sevgili Sairem ,Türk edebiyatına verdiğimiz emekler takdire şayan. Eşiniz ve siz daha nice güzel eserlere imza atacaksınız buna tüm gonlumle inanıyorum.Bundan sonraki yayinlarinizda ve çalışmalarımızda başarılar diliyorum ve saygılarımı sunuyorum.

Kitap: AYKIRI ŞİİRLER
11.4.2017 13:11:16
~ 0 puan
Güzel bir eser ,kendilerini kutluyorum.Vatan sevgisi yüreğimizde hep olmalı .Özellikle öğretmenlerin öğrencilerine tavsiye etmesini öneriyorum.Inşallah yeni eserlere...Başarılarının devamını diliyorum.

Kitap: Edebiyatımızın Kozmik Odası
17.4.2015 00:22:34
~ 8 puan
Farklı yazarların ilginç yönleri kısa hikayelerle konu edinilmiş.İLginç gelebilir özellikle bazı anılar.Tavsiye ediyorum.

Kitap: NİYAZİ MISİRİ DİVANI
17.4.2015 00:21:07
~ 10 puan
Kitabı ilk elime aldığımda çok anlamadım.Yarım bıraktım hatta. ikinci okuyuşumda tasavvuffun gönlülleri nasıl aydınlattığı ve nasıl aşkla Allah'a varılır onu anlama yoluna girdim diyelim.Zira bu kitap bir başucu kitabı .Dön oku yine oku.Sanırım her okuyuşta farklı lezzet verecek.Yazanlardan yayınlayanlardan bu sayfada yayınına izin verenlerden Allah razı olsun.

Kitap: Yüreğim Seni Çok Sevdi
7.4.2015 02:39:31
~ 0 puan
KİTAPTA BİRAZ KENDİMİ BULDUM.çOK SEVSE DE İNSANIN BİRLEŞEMEYECEĞİNİ GÖRDÜM.rOMANTİK ,DUYGULU VE AYNI ZAMANDA AKICI BİR KİTAP

Kitap: Ustam ve Ben
7.4.2015 01:21:21
~ 0 puan
USTAM VE BEN KİTABINI OKUYUNCA ANLADIĞIM ŞEY ,HER DEVİRDE İNSANLARIN BİRBİRİNİ EZMEK .KÖTÜLEMEK VE SIRADIŞINA İTMEK ADINA YAPAMAYACAĞI ŞEYİN OLMAMASI.İKİNCİSİ BU DEVİRDE OLDUĞU GİBİ İSTANBUL'A O DEVİRDE DE İNSANLARIN GÖÇ ETMESİ VE BİTMEYEN TAHT KAVGALARI..
ÜÇÜNCÜSÜ MİMAR SİNAN GİBİ BİR USTANIN HAYALİ ŞEYLER KATILSA DA NELERİ KAÇ YAŞINDA BAŞARDIĞI.BAŞARININ YAŞI YOK .EN ÖNEMLİSİ DE BU.DÖRDÜNCÜSÜ İNSAN İSTERSE KOCA BİR FİİL İLE İNSANLA KURAMAYACAĞI İLİŞKİYİ KURABİLMESİ.OKUNMALI DİYORUM.

Kitap: SECDEDE BİR ÖMÜR
7.4.2015 00:38:45
~ 0 puan
Kitabı iki kere okudum.Birinicisi 2012 de,ikincisi 2015 de.Her iki okuyuşumda da farklı şeylere dikkat ettiğimi gördüm.Birinci okuyuşumda önder insanların hayatlarının örnek olduğunu,ikinci okuyuşumda ise önder olmanın zorluğunu gördüm.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kitap: Ferrarisini Satan Bilge
22.1.2015 00:27:35
~ 10 puan
BU KİTAP MADDİ VARLIĞI HAYATININ ÖN ŞARTI OLARAK DÜŞÜNENLERİN MUTLAKA OKUMASI GEREKEN BİR KİTAP.İNSANI İNSAN YAPAN DEĞERLERİN ASLINDA UNUTTUĞUMUZ ,ÜSTÜNDE ÇOK DURMADIĞIMIZ BİZE AİT OLAN MANEVİ DEĞERLERİN OLDUĞUNU GÖRMEMİZ AÇISINDAN OKUNMASI GEREKİR.HAYATA FARKLI PENCEREDEN BAKMANIZI SAĞLAYACAKTIR,BUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.

Kitap: Aşk
5.1.2015 23:13:41
~ 8 puan
Aşkın değişik tanımlarını merak edenlere yol gösrerici olabilir.Zira insan aşkla yoğrulmuş ve aşkla yaşamış.Mevlana ve şems mutlaka değişik kaynaklardan da öğrenilse bu kitaptaki yorumları ile değerlendirilmeli.

Kitap: Amak-ı Hayal
5.1.2015 23:09:33
~ 10 puan
Kesinlikle okunmalı.Kendini arayan ama bir türlü rayına oturtamayan kişiler için yol gösterci olabilir.Tasavvufa ilgisi olanlar mutlaka okumalı.
 
Bu sayfada Semiray Sezgin Daylan  Semiray Emre şairi hakkında, Semiray Sezgin Daylan  Semiray Emre kimdir, Semiray Sezgin Daylan  Semiray Emre şiirleri,Semiray Sezgin Daylan  Semiray Emre hakkında bilgi ve Semiray Sezgin Daylan  Semiray Emre isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.