E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
semihcik

semihcik

281 şiiri ve 32 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 281
Şiirleri
32
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Selim ADIM

Çevrimdışı

14 yıl  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
17.828
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
317.386
Yazıları Kaç Kere Okundu?
45.987
Üyesi olduğu atölyeler

Oktay ustanın şiir dünyası
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

 » <<
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Türkiye’nin zirvesi olan Erzurum da 1971 yılının memleketine yakışır bir karlı Ocak ayında dünyaya geldi. Memur çocuğu olması hasebiyle şehrinin güzide ilçelerinde dolaşıp durdu.İlkokulu Tortum da,düz liseyi Narman da, Meslek lisesini Erzurum da okudu. Bir yıl Uzundere de yedek öğretmenlik yaptı.Sonra Üniversiteyi ikinci memleketim dediği Konya da okudu.Mezun olduğu yıl olan 1995’te Emlak Bankasında EKSPER olarak işe girdi.1999 yılında Askere gitti.2002 yılında Emlak Bankasının tasfiyesi sonrası T.C.Ziraat bankasına geçiş yaptı ve halen aynı kurumda EKSPER olarak çalışmaktadır.

Gençliğinde şiir,kompozisyon ve günlük yazmayı çok seven şair,onlarca şiirini seksenli yılların kısıtlı imkanlarında mektup aracılığıyla bir çok dergiye göndererek yayınlanmasının hazzını iliklerinde yaşadı.Bu haz ve heves ile bir çok oyun ve skeç yazarak tiyatroya olan merakını


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada semihcik  Selim ADIM şairi hakkında, semihcik  Selim ADIM kimdir, semihcik  Selim ADIM şiirleri,semihcik  Selim ADIM hakkında bilgi ve semihcik  Selim ADIM isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.