E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Selim Pusat Selim Pusat
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Selim Pusat şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ÜŞÜMÜYORUM
Sayın Aleda, şiirinizden etkilenmemek elde değil. Şiirlerinizin devamını diliyorum. Akdenizce, Hem tebrik edelim hem hüzne dalalım.
güneş / gül
Şiirmi, şiirli yazımı bilemedim ama çok sevdim satırlarınızı ve mısralarınızı. (zaman bile yürürken güneşin üstüne gülün yaprağında bu üşüme de ne ! ) Tebrik ediyorum.
İbrişim
selam salmak yıllardır görmediğine mevsim vurmuş elini öpmek almak ihtiyar teyzenin duasını Etkilendim. Yazılarınızın devamını diliyorum.
İHANET
İçten ve yalın anlatım. Tebrik ediyorum.
Yakarış
Okurken düşündürüyor, düşündürürken yormuyor. Şiirinizi keyifle okudum. Tebrik ediyorum. Bu arada Akdenizceye de Fuzuli için teşşekür ediyorum, Özelliklede tercümeye.
Hakiki Savaş
Sayın Kum tanesi, Samimi eleştirilere ancak sevinilir. Yorumunuzdan sonra şiiri tekrar okudum. (Kalemi kırılmış tüm mahkûmlara bile, Soruluyor son istek.) dizeleri çıkartıldığında anlatımda bir eksik olmuyor. Ama Fazlalık mı değimli tam karar veremedim. (Ayakta kalmaya takatim yok Yatm
DERTLEŞME
Az kelimeyle, çok anlatım. Tebrik ediyorum.
prangalardan kurtulsam!..
güven duygularımda şifrelerim çalınmış boğazlarımda yelken açmışlara baktımda... Çok güzel. Tebrik ediyorum.
Mavi Düşüm
Kaleminize ve yüreğinize sağlık tebrik ediyorum.
KANLA ALDIM ABDESTİMİ
İnsanı saran güzel bir şiir. İzin verirseniz şunu söylemek istiyorum; Maltam varken atmadığım voltalara yakınmaktayım. Dizelerinde, Malta ve volta yer değiştirmeli diye düşünüyorum. Ben kelimeleri olduğu anlamda algıladım. Eğer siz farklı anlamlar yüklediyseniz ben anlamamışımdır. Keyi
Büyü
Siz böyle güzel şiirler yazsanız hep... Tebrik ediyorum.
Seni Kandırmayacağım Sevgili
Çemeni özellikle tercih ettiğinizi öğrenmiş oldum. A lardan kastımda ferman, derman ve zamandaki a lar idi. Takdir sizin tabii. Bize yalnızca okumak düşer. l
Seni Kandırmayacağım Sevgili
Sayın Akdeniz duygulanımlarınızın heyecanıyla olsa gerek çok acele yazılmış buldum şiiri. Çemen yerine çimenmi olsaydı sanki, birde a harflerindeki şapkalar gereksiz gibi duruyor. Duygulara tebrikler.
SENDEN UZAKLARDA BEDENIM ÖLÜ
Akdenizce yorumunda haklı, sanırım dalgınlığınıza geldi. Bir kez daha okuduk bu güzel şiirinizi.
mermi
Şiirinizde suçu, mermiden sonrada namludan ve tetikten alarak nerdeyse sadece parmağa yükleşmişsiniz. Gerçi direkt dememişsiniz ama okuyucuyu imanıza evet demeye zorluyorsunuz. Parmağın suçu sabit olmakla birlikte o demir yığınıda suçludur bence. Tebrik ediyorum.
diriliş
Nice dirilişlere sayın Zafran. Tebrik ediyorum.
SEVDA SARHOŞU...
Siz sarhoş olun, oldukça yazın, bizde böyle naralarınızı okuyup keyif alalım. Tebrik ediyorum.
KiME NE…
Yazdığınız sürece bize ne tabii. Tebrik ediyorum.
.........
Bir şiir yazdınız... Ne de güzel yazdınız... İyi ki yazdınız... Bizleri duygulandırdınız. Paylaşımınız için teşekkür ediyorum.
Renkleri görmek gerek
Şiirinizi okuduğumda başka şiirlerinizle de karşılaşacağımı umarak, şiirlerim kutusuna tıkladım. Bundan başka tek şiiriniz olduğunu gördüğümde üzüldüm. Sizin yazın biz keyf alalım. Tebrik ediyorum.
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Selim Pusat  şairi hakkında, Selim Pusat  kimdir, Selim Pusat  şiirleri,Selim Pusat  hakkında bilgi ve Selim Pusat  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.