E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
selcanaktas selcanaktas
SELCAN AKTAŞ
üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

selcanaktas şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Bakire Öpücüğe cevap
Oysa bilmiyorsun; Bir erkeğin âşk adında çapkınlığa düşkünlüğünü Mahremiyetin sırrını tek geceye sığdırdığını. Oysa siz, bir aşkın Gerçek kahramanı bile olamadınız. Bir kadının romanında ikincil kimliklerle yaşadınız. Üçüncül aşkların peşinde terlerken siz. Vefasızlığınızın yalnızlığını yaşa
Dilan
ne masal, ne hikaye... yaşanmış gerçekler gözönüne serilmiş her dizede.... TEBRİKLER.
ASLI'DA ÖZÜME SÖZÜM GEÇMEDİ
öze söz geçseydi bunca hasret şiiri yazılırmıydı?
Çocuklardan Uzak Tutunuz
KALEMLERİ ,SEVGİLERİ DÜŞÜNCELERİ HERŞEYİ UZAK TUTTUK ÇOCUKLARIMIZDAN... SONRA NE OLDU?
OOOFFF!
BU AŞKIN ENKAZINDA KAYBOLACAKSIN... SEN DE BENİMLE SOLACAKSIN... SEN DE BENİMLE YANACAKSIN... aşk zaten birlikte olmak değil midir? yalnız bedenler değil ruhlarda kavrulmak değil midir? Ve çok uzakta olsa bile hayallerde yaşatmak değil midir?
İLK GÖZ AĞRISI
en çok beğenerek okuduğum şiirindi bu gerçekten... Ellerine sağlık...
ÇIRA GİBİ YANMIŞIM
aşk çıra gibi yanmakmış Gözlerinde hayat bulmakmış Göçüp gitsem bile öte dünyaya Ruhumla yanında kalmakmış.... TEBRİKLER..
Ne kadar çok çoğumuz var.
insanı görebilmek yürek gerektirir.
BEKLENEN YAĞMUR'DUN GÖZYAŞIM OLDUN
güzel şiiriniz için teşekkürler... sitede şiir adı altında yayınlanan ama şiirin yakınından bile geçmeyen bir sürü yğıntının arasında dizeleriniz öyle parlıyor ki ...
An, DUR!
zaman dursaydı biraz nefes alsaydı belki bir mola verseydi. Daha mı güzel olurdu acaba yaşamak?
ÇANAKKALE SEVDİM SENİ
eğer görmediyseniz gerçekten en kısa zamanda gitmenizi tavsiye ederim... Ordaki manevi hava insanı sarıp sarmalayıveriyor... Çanakkale hala kan kokuyor..
SEN SAKIN SEVGİLİ OLMA BANA
sevgil gider hep, ama canan kalır değil mi yanınızda?
İnsan odur
bugün şiir diye siteye eklenenlerin içinde sizin yazdığınızı aslında tebrik etmek bile az kalacak... işte benim şiir dediğim beklentileirmi tam karşılayan şiir tarzı.... şiir yazıyorum diyen ortaya attı kendini. Allah sonumuzu hayır etsin. Sizin gibi kalemi kuvvetli olanların da farkedilmesin
AŞKI ÖLÜMSÜZ BİLENLERDENİM
söylenmek istenenler güzel ama her nedense şiirler ne serbest şiir gibi,ne de klasik şiir dediğimiz hece ölçüsünü içeriyor.. Duygularınızı paylaşmak da bir uğraş tabii ki. TEBRİKLER..
NİYE GELMİYORSUN
şiirden çok düzyazı gibi olmuş bence.... bir de fondaki göz resmi şiirden daha çok dikkat çekiyor... selcanaktas tarafından 3/15/2008 7:23:59 PM zamanında düzenlenmiştir.
Birdir
bestelense bu dizeler insanın yüreğini İlahi aşk adına çoşturacak ne güzel ilahi olurdu.... TEBRİKLER.
Gözyaşlarım "sen"
düzyazı tarzında şiir olmuş.... düzyazıda kaleminizi çok daha iyi kullandığınızı söyleyebilirim...
AKAR GİDER
gece çaredir herşeye...
sevdama sevdam
bunlar şarkı sözleriniz olmasın... eklediğiniz şiirlerin hepsi de şarkı sözü olabilmke için öyle hazırlar ki... tebrikler..
17. Gençlere Tavsiyeler!
SİZDEN BİRŞEY RİCA ETSEM KABUL EDERMSİNİZ BİLMEM? BU ŞİİRİ DERSİNE GİRDİĞİM SINIFLARIN PANOLARINA ASMAK İSTİYORUM Kİ HER AZN GÖZLERİNİN ÖNÜNDE OLSUN...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada selcanaktas  SELCAN AKTAŞ şairi hakkında, selcanaktas  SELCAN AKTAŞ kimdir, selcanaktas  SELCAN AKTAŞ şiirleri,selcanaktas  SELCAN AKTAŞ hakkında bilgi ve selcanaktas  SELCAN AKTAŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.