E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Seher Emrullahoğlu Seher Emrullahoğlu
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Seher Emrullahoğlu yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
GÜVEN
Hz Allah tek bana güvenin benden başkasına güvenmeyin demiş olsaydı yeryüzünde güven duygusunu var etmezdi. İncelik şurda; insanoğlu hükmü evrene, dünyaya,insanlara, bitkilere, hay­vanlara ve ölüm ötesine geçen, dilediğini istediği an ar­zuladığı şekilde yaratan bilgisi engin, merhameti sı­nırsız Ra
ACININ ÇIĞLIKLARI- 2
güzeldi ablam emeğine yüreğine sağlık ..
BİR BAHAR SABAHI
Bir bahar sabahıydı, göğsüne bastırdığı “Bir Bahar Akşamı” adlı kitapla kaybettiğini sandığı anılarını da alıp yola koyuldu.''VE BİR DAHA DUYGULARINI BIRAKTI O KALABALIKTA, HABERSİZCE SOYULDU!...'' canım beniim maşallah ..
HAYAT İNSANIN EFENDİSİDİR
ilim yayan kalmaz toprak altında... shr
EMANET...
güzeldi elbet rabbime emanetiz. lakin seher öldü dün :((
YAT ULAN YASTIĞIMA DAHA SENİNLE YAŞANACAK UZUN YILLARIMIZ VAR!
HAYATI TÜM GERÇEKLERİ İLE ELE ALDIĞIMIZDA SOYUT DUYGULARI SOMUTLAŞTIRABİLİYORUZ. YALNIZLIK TAM DA YASTIĞIMIZ DA İKEN, YALNIZ BIRAKININ YASTIĞIMIZDAKİ OLDUĞU GİBİ .... YA SİZCE HIMM
 
Bu sayfada Seher Emrullahoğlu  şairi hakkında, Seher Emrullahoğlu  kimdir, Seher Emrullahoğlu  şiirleri,Seher Emrullahoğlu  hakkında bilgi ve Seher Emrullahoğlu  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.