E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Seher Emrullahoğlu Seher Emrullahoğlu
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Seher Emrullahoğlu şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ANNE...
Hz. Allah gani gani rahmet eylesin. Mekanı Firdevs cennetleri olsun.Başınız sağolsun.
İNADINA KAHKAHA
ablam... :) :) :) Seher Emrullahoğlu tarafından 10/7/2014 11:13:18 PM zamanında düzenlenmiştir.
KIZIM AYTEN’E
Çok şükür ablam. Maşallah. Rabbim Yolunu bahtını açık etsin. Darısı başıma.. Şiir dersen, hiç sorma yaktı geçti işte.. :(
Ben böyle art niyetin… Ben böyle zihniyetin…
Ben böyle art niyetin… Ben böyle zihniyetin… ablamsın harikasın süpersin işte bu kadar .. çok güzel çoook güzel
AŞK OLSUN
Bir şiir yazacaktım “Aşk olmalı” adında Sürükledi kedere kasavet kanadında. Kaybolup yittiğini aranıp da Batın'da Umut adlı ummanda yananlara AŞK olsun .. ablacığım :)
HANGİ ÇİÇEK DÖKÜLSE…
duyarlı ablam maşallah.
MADEMKİ GİDİYORSUN
Ablam.. :) Bu gitmeler gitmek değil.. öpüyorum ellerinden. bir seslendirmeyi Ayten den haketmiş bu şiir. Kalemin susmasın inşallah..
DİLSİZ DERTLERİM DEPREŞTİ YİNE
Güneş batsın semada bir anda yok olayım Sen al götür yanına yakışır mı intihar Terk etsin hecelerim dünyadan kaybolayım Ne olur tut elimden hiç insafın yok mu yâr Dilsiz yaralarımla beni kefenine sar.
ARTIK GÖNÜLDEN DÜŞTÜM
Nice imge yükledim duymasın diye kimse Şiirler arasına nokta koydum set çektim Sanma ki dünya duydu bir deftere dedimse İçimde volkan oldu sussaydım ölecektim. Kalemimdi hep suçlu belki virgülden düştüm Anladın mı sevdiğim artık gönülden düştüm? ölecektim..
DUR DAYAN KARAGÖZLÜM
ablammm. sağ gözümüzü soluna düşman ettiren sızım/ ız ..
NEDEN DÜŞTÜM
Aynanın sırlarına anıları sakladım Konuşurum durmadan hüzün lehçelerinde Tebessümlü dudağı kendime yasakladım Güller derdim elimle hazan bahçelerinde. Bilir misin sevdiğim bu hale neden düştüm Yangın vardı içimde kızıl bir gülden düştüm. ablamm.. boğazımda bir kekrelik, gözlerimin sin-ind
GİDECEĞİM
KALEMİN KÜSMESİN ABLAM .
Yetmez mi?
Uzun yazmak değil, çooook şeyi kısa anlatmaktır şiirin aslı. Soğol usta kalem. Yüreğine değen yürek varolsun.. Saygılar efendim.
GÖZÜNDE İZİM Mİ VAR
Gözlerin mi yansımış simsiyahtır kaderim. Ardı sıra geliyor; tükenmiyor kederim. Sabır taşı değilim, bazen isyan ederim! ’Dertlere Yuva’ diye alnımda yazım mı var? Kuru bir teşekkür sanmayın. Koca bir tefekküre daldım mısralarda. Aldım içime, daldım içine.. teşekkür ederim.
Vuslatsız sevda
HOCAM GÜZELDİ DİĞERLERİ GİBİ.. EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ..
PİŞMANIM
Sabahın şafağına uzanırken düşlerim İrkildim iç sesimle birden bire uyandım Susuz kalmış gül gibi solmuştu gülüşlerim Pişmanlık ateşiyle yattığım yerde yandım Alevlerde kalmıştım içim dışım kavruldu İnancım ve düşüncem geçmişime savruldu Yalan dünya insanı olduğuma pişmanım Hiç yok yere gülme
SAFÂ GELDİN
Öyle tehlikeli ki, her şerliden daha şer Pirincin içindeki, beyaz bir taşa benzer... Hanifi KARA
KIRGINIM
Ablacım bu işte... kırgınım :( // Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.. Sabır güzel nimettir. Öpüyorum ellerinden .. Ben griyi yaşarken onlar neden renk renkler Yıllarca okşadığım çiçekler de düşmanım Mağlubiyetle bitti geçirdiğim tüm cenkler Derin çizikle doldu yüzüm, alnım her y
YAĞMUR YÜREKLİM
Sen varken başka bir şeyim olmamalı Her şeyim sen olmalısın Sahil kenarında bir masada olmalıyız Çayın şekeri olmamalı Senin gülümseyişin tatlandırmalı BU SAYFADA ÇOK GÜZEL ŞİİRLER OKUYACAĞIZ GİBİME GELDİ.. HADİ BAKALIM KIR KALEMİNİ ŞİİR DOSTU ..
GÜL KOKULU Hz. MUHAMMED (sav)
MAAŞALLAH SÜPHANALLAH ... USTA KALEM .. NE GÜZEL YAZMIŞSINIZ YİNE.. Onu yazan kalemler , onu söyleyen diller, Onunla dolu yürekler bitmez, tükenmez.. Hani derler ya sevenler ölmez. Sevenler ölür usta kalem . Sevgiler ölmez çünkü sevgililer yaşatır..
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Seher Emrullahoğlu  şairi hakkında, Seher Emrullahoğlu  kimdir, Seher Emrullahoğlu  şiirleri,Seher Emrullahoğlu  hakkında bilgi ve Seher Emrullahoğlu  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.