E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Savaş SARIKAYA

Savaş SARIKAYA

34 şiiri ve 1 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 34
Şiirleri
1
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Savaş  SARIKAYA

Çevrimdışı

12 yıl 16 gün 38 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
7.297
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
45.376
Yazıları Kaç Kere Okundu?
363
Üyesi olduğu atölyeler

Özleşim Topluluğu HECEYE GÖNÜL VERENLER
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

07.07.1971 Yılında Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi Çiçektepe köyünde doğdu. Zeki Bey ve Elif Hanım'ın sekiz çocuğundan beşincisidir. İlk Okul tahsilini aynı köyde, orta okul ve lise tahsilini Aydın da yaptı. Daha sonra Gazi Üniversitesi Bolu Meslek Yüksekokulu Orta Kademe Yöneticilik Bölümünden 1994 yılında mezun oldu. 2004 Yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim-Organizasyon Bölümünü bitirdi.

Bir kamu kuruluşunda memur olarak çalışan şairin yayınlanmış bir adet şiir kitabı bulunmaktadır. Şiirleri çeşitli gazete ve dergilerde yayınlandı. Yazdığı hikayeler yerel bir gazete tarafından yayınlandı. Çeşitli antolojilere katıldı.

Adalet Bakanlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyetin 80. Yılı Anlam ve Önemi konulu şiir yarışmasında Senin İçin Cumhuriyet şiiri birincilik ödülü aldı.

Daha çok hece ölçüsüyle şiirler yazan şair; şiirlerinde aşk, gurbet, ayrılık ve ölüm gibi k


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Savaş SARIKAYA  Savaş SARIKAYA şairi hakkında, Savaş SARIKAYA  Savaş SARIKAYA kimdir, Savaş SARIKAYA  Savaş SARIKAYA şiirleri,Savaş SARIKAYA  Savaş SARIKAYA hakkında bilgi ve Savaş SARIKAYA  Savaş SARIKAYA isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.