E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sarenur sarenur
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sarenur şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Mutluyum Çok Şükür
Evet bu Huzur hiç bir şeyde yok.bunu bilenler bilir..hissedenler anlar.. dünyalık hiçbir şeyle ölçülmeyecegini... Şiirinizi yürekten kutluyorum.. Selamlar, saygılar..
Aklın iflası değil de bu nedir?
Ömür sermaye, geçer olsan da mir Yaşlanırsın dost Haktan gelir emir Hiç işlemezsen paslanmaz mı demir Aklın iflası değil de bu nedir? Anlam dolu bir şiirdi.Yurekten kutluyorum.. selamlar, saygılar..
ÇARE VAR MI SÖYLE?
Hepsinin tek bir çaresi var oda iman, Iman ile hayatlanir insan. Yüreğinize sağlık.. Selamlar..
Ömrüm
Şiirinizi yürekten kutluyorum.. Anlamlı ve ders verici nitelikteydi... Selamlar, saygılar..
Aşksız gezen karanlıkta yaşar
Mecaz bir basamak, Hakiki olana.. Yanmadan olmak, Yakışmaz insana.. Şiirinizi yürekten kutluyorum.. Selamlar, saygılar..
YÂR DİYE DİYE
Şiirinizi yürekten kutluyorum efendim.. Selamlar saygılar..
Ölümün Alerji Yapan Rüzgar ve Yağmurları
Dokunaklı şiirinizi yürekten kutluyorum.. Evet annenin yeri çok başka.. Annelerimiz baş tacı, Şefkatin en güzel örnekleri.. Hayatta iken kıymetlerini bilmek duasıyla.. Selamlar..
Yaşanacak Bir Dünya Olsun.
Gönlünüzü şiirinizi yürekten kutluyorum,dost kalem.. Gerçekten tüm dilekleriniz o kadar güzel ki.. Evet çocuklarımızın dünyası hep güzel kalsın. Onların o masumlugu,o güzellikleri herşeyden daha kıymetli.. Rabbim hepsini korusun inşallah 🤲 Selamlar, saygılar...
YAŞAM GÜLERSEN GÜZELDİR
Katılıyorum düşüncenize hayat herşeye rağmen devam ediyor ve gülümsemek hem basit hemde moralini düzeltiyor insanın.. Şiirinizi yürekten kutluyorum.. Selamlar, saygılar..
GAZİLİK BERATI BİZE PEYGAMBERDEN HEDİYE
Şiirinizi yürekten kutluyorum efendim.. Selamlar, saygılar ...
Geldim Gidiyorum
Şairin gönlü hep dertli olur ama dermanı verecek olanda Yaradandır.Rabbim gönüllerimizi kendi sevgisiyle sifalansirsin İnşallah 🤲🏻 Selamlar, saygılar..
SEVGİ VARSA
Bu anlam dolu şiirinizi yürekten kutluyorum.. Selamlar, saygılar..
Güneş Doğduğunda
Öğüt dinlerse Atasından emanet yüce kitabın sayfalarını açacaktır Nuru karanlığı delip geçen güneş Yalnızca huzur saçacaktır! Evet herşeyin zirve yaptığı şu zamanda, insanlığın uyanisina vesile olması duasıyla.. Şiirinizi yürekten kutluyorum.. Selamlar, saygılar..
Eylül’üm Ne Olur Yalnız Bırakma
Eylül ayı şairleri hüzünlendirir genelde.. Ama bence her mevsim ayrı güzel.. Her yaşın ayrı güzelliği olduğu gibi.. Ne demişler"güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır". Selamlar..
El älem ne der-2
Çok manidar dizelerdi gerçekten.. Yürekten kutluyorum efendim.. El alem ne der bilincinden kurtulup, Allah ne der bilincine ulaşmak duasıyla 🤲🏻 Selamlar, saygılar..
Boşu boşuna ...
Anlamlı bir şiirdi.. Yüreğinize sağlık.. Selamlar...
YAZANI DİNLE
Yüreğinize sağlık efendim Harika dizelerdi... Selamlar..
KUL CİHAN ( EFENDİM )
Çok beğenerek okuduğum bir şiirdi. Yüreğinize sağlık.. Tebrik ederim.. Selamlar..
Düş'Tü
Hayat bir düştü, Farkedebilene.. Güzel bir şiirdi.Tebrikler, selamlar..
Beton
Bu anlamlı şiirinizi yürekten tebrik ederim.. Selamlar..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sarenur  şairi hakkında, sarenur  kimdir, sarenur  şiirleri,sarenur  hakkında bilgi ve sarenur  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.