E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sami biberoğulları sami biberoğulları
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sami biberoğulları şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
HAYAL MİYDİ GERÇEK Mİ
Değerli Şair. Şiiriniz 01.11.2018 Tarihinde Nazan Özbek adını kullanan biri tarafından Edebiyat Evi sitesinde noktasına virgülüne dokunulmadan yayınlanmıştır. Nazan Özbek adını kullanan bu hırsızın başka şairlerden de şiir çaldığı bizzat tarafımdan tespit edildiği
İtiraf Ediyorum Hırsızım
Böyle hırsızlığa da hırsıza da can kurban. Selam ve saygılar.
Şerefsiz
Bahsi geçen şerefsizin kim olduğunu bilmiyorum ama daha önce bana bulaşan bir şerefsiz vardı sizin verdiğiniz linkten sitedeki tek şiirine bakınca yazım tarzından aynı kişi olduğunu tahmin ediyorum. Ben benim sapığım için en son '' Buldum bir top oynuyorum''
Allah Bakar
Çok çok nadir şiir yazıyorsun üstadım. Bence daha sık yazmalısın. Selam ve sevgilerimle.
KURTARAN
Şahsen tanımasam da senelerin getirdiği bir dostluk vardı aramızda. Her zaman efendi, her zaman kibar ve ince bir insandı. Çok üzüldüm. Allahın rahmeti üzerine olsun.
YOLCULUK
Bunca yıldan sonra hâla ''Seni seviyorum'' Diyebilmek ne güzel. Ne mutlu sana değerli abim. Ancak şiire baktığımda asıl alkışlanması gerekenin senden daha ziyade sana '' Seni seviyorum'' dedirten insan olduğu da aşikardır. Asıl takdire şayan olan o. Selam ve sev
Karmakarışık
Bir sonraki şiirini kaç yıl sonra okuyacağız? Bir kayboluyorsun ondan sora aradan yıllar geçiyor bir daha ortaya çıkana kadar. Ben sana küskünüm vesselam. Ama yine de selam ve sevgiler.
Sen Ötede Kavgamsın
Ben bu şiir işinden anlıyorum galiba. Ne demiştim: Bu şiir muhteşem olmuş demiştim değil mi? Yanılmadığımı görmek çok güzel oldu. Can-ı gönülden kutlarım kızçem. Selam ve sevgilerimle.
Sen Ötede Kavgamsın
Sevgili Kızçem. Artık sitede şiirlere yorum yazmıyorum. O bakımdan face bookta bu şiir için ne yazdıysam o ))))))) Selam ve sevgilerim.
CUMANIZ BAYRAMINIZ MÜBAREK OLA
Sevgili Bacım. O kadar uzun zaman oldu ki sizi buralarda görmeyeli. İnşallah sağlık ve sıhhattesinizdir. Tekrar buralarda olduğunuz görmek güzeldi. Sizin de bayramınız mübarek olsun. Selam ve sevgilerle.
O ADAM
Sevgili Elif. Çok uzun bir aradan sonra seni tekrar burada görmek beni oldukça sevindirdi ama şiirini okuyunca da içimi bir hüzün kapladı. Allah babana acil şifalar versin. Allah yardımcınız olsun. Selam ve sevgilerimle.
MİLLET VERDİ KARARI
İşte bu. Olması gerekeni ne güzel anlatmışsın değerli hocam. Ellerine, gönlüne sağlık. Selam ve sevgilerimle.
Sus'tan Us'a Gölgeler
Sevgili Filiz. Şiirde bir mısra var ki işte bunu niçin ben yazmadım. Niçin benim aklıma gelmedi diye kafamı duvarlara vuruyorum. Çünkü Kafatasında zarı olmayanların benimle de zoru var. Velhasılıkelam müthiş bir şiir olmuş.Ancak... ''Secdeye varmadan anlatırsın
İKİNCİ BAHAR
Helal olsun bacıma. İki sitede aynı anda günün şiiri olmak müthiş bir şey. Can-ı gönülden kutlarım. Selam ve sevgilerimle.
ALİ İSMAİL KORKMAZ ANISINA
27.07.2013 Tarihinde bu sitede ben de demişim ki ( http://www.edebiyatdefteri.com/siir/749075/ben-degildim.html ) BEN DEĞİLDİM Bana öyle bakma çocuk Evet hiç bir zaman desteklemedim seni. Anlamadım ne istediğini. Kim bilir... ... Ya sen anlatamadın, Ya ben anlamadım. Belki b
Kadın Olmak
Şiir güzel ama çok sert olmuş bence. O kadar da değil diyesim geldi. Selam ve sevgilerimle.
Çiçek fırtınası
Değerli Can dostum Sayfana yeniden kavuştuğun için çok mutlu oldum. Aman şifreni bir yerlere yaz ki bir daha başına böyle bir kaza gelmesin. Şiirini bilahare okuyup ayrıca bir yorum yazacağım. Şimdilik Allaha emanet olasın. Selam ve sevgilerimle.
eyüp yaşar ovalı
Abi. Çok acı bir şiir bu. Ne diyeceğimi bilemedim. Her gönlün ayrı bir acısı vardır ve pek çok şey dışarıdan göründüğü gibi değildir derler. Bu da öyle bir şey. Rabbim rahmet eylesin. Sana da sabırlar versin. Selam ve sevgilerimle.
Üç Şubat
Hatırlıyor musun bir 14 Şubat sevgililer günüydü sanırım. O günle dalga geçen bir şeyler yazmıştım. Sonra da 25 Şubat benim doğum günümdü ( Bu arada çaktırmadan doğum günümü de hatırlatıyorum. ) Sen de bana Şubat ayını hiç sevmediğini söylemiştin. Kendince el
KAN OLDUN PAŞAM
Bir gaziye böyle bir şiir yakışırdı işte. Allah ilhamına zeval vermesin komutanım. Allah razı olsun. Duygularımıza tercüman olmuşsun. Selam ve sevgilerimle.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sami biberoğulları  şairi hakkında, sami biberoğulları  kimdir, sami biberoğulları  şiirleri,sami biberoğulları  hakkında bilgi ve sami biberoğulları  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.