E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Sami ASLAN

Sami ASLAN

407 şiiri ve 32 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 407
Şiirleri
32
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Sami Aslan

Çevrimdışı

11 yıl 2 saat 49 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
61.192
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
791.131
Yazıları Kaç Kere Okundu?
70.998
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Şair Sami Aslan, 1963 yılında Amasya’nın Taşova ilçesinin şirin bir köyünde dünyaya geldi. İlkokulu doğduğu köyde bitirdikten sonra , Öğretmen okulu imtihanlarına girsede, maddi imkanzızlıklardan dolayı öğrenimine, devam edememiştir. 1974 yılında İlkokuldan mezun olan şair, 1974 yılı sonlarında, İstanbul’a gelerek, küçük yaşta gurbet hayatıyla tanışmıştır. Şair, kısa bir süre semt pazarcılığı yaptıktan sonra bu işi bırakarak bir lokantada çalışmaya başlamıştır.

1977 yılında bu işinden ayrılarak Kadıköy rıhtımda bulunan bir restoranda işe başlayan ASLAN 1981 yılına kadar bu işyerinde çalıştıktan sonra askere gitmiş ve vatani görevini tamamlayarak, yine aynı işyerinde çalışmaya başlamıştır.
Bu restoranın en önemli özelliklerinden birisi ise müşterilerinin tamamına yakınının yazar, ressam, tiyatrocu ve şair olmasıydı.

Bu şairlerden bazıları ise Can Yücel, Cemal Süreyya, Arif Damar,


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Sami ASLAN  Sami Aslan şairi hakkında, Sami ASLAN  Sami Aslan kimdir, Sami ASLAN  Sami Aslan şiirleri,Sami ASLAN  Sami Aslan hakkında bilgi ve Sami ASLAN  Sami Aslan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.