E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
salina

salina

77 şiiri ve 78 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
- rahat ol! diyorum kendime. rahat ol, hayatı eleştırmeden sev. yankılanıyor gereksiz yerdeki sesim. çınlıyor. sözcüklerim ruhsuz.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 77
Şiirleri
78
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
gülden celep

Çevrimdışı

14 yıl 16 gün 20 saat 18 dakika 40 sn  boyunca üye

Diyor ki;
- rahat ol! diyorum kendime. rahat ol, hayatı eleştırmeden sev. yankılanıyor gereksiz yerdeki sesim. çınlıyor. sözcüklerim ruhsuz.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
17.762
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
100.803
Yazıları Kaç Kere Okundu?
55.426
Üyesi olduğu atölyeler

ŞİİR YORUMU ATÖLYESİ ÖYKÜ SEVENLER ATÖLYESİ HÜZÜNLÜ ŞAİRLER
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

salina


Kendisine bir hayat oymak için doğanlardan değildim ben. Sadece doğmuştum işte. Ama bu demek değildi ki her önüme sunulanı kabul edeyim…
Ben sadece şimdi yeni bir hayat oyma hayallerine kapılan bir hayalperestim. Ve bunu yapmanın en kolay yolunun da yazmak olduğunu anladım. Zaten öncesinde de hayalperesttim!
Çünkü böylece hem ben amacıma ulaşmış olacaktım hem de fazlada açılmamış olacaktım.
Neden mi? Çünkü ben yabancıyım. Yani her şeye. Çevreme veya mesela insanlara, insanlığa mesela, aileme… hayata! ben onların arasında sadece varmış gibi yaşadığımı hissediyordum şimdiye kadar. Bir şeyler her zaman eksik oldu içimde. Ne olduğunu hissediyor, ama sanki dilimin ucuna gelmiş gibi bir türlü hatırlayamıyordum. Ama artık bunu uzun zamandır bulduğum halde onun bu olduğunu itiraf etmemiştim kimseye. Nedenimi, nedeni merak duygusu. Yani benimki değil insanların merek e


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada salina  gülden celep şairi hakkında, salina  gülden celep kimdir, salina  gülden celep şiirleri,salina  gülden celep hakkında bilgi ve salina  gülden celep isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.