E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Salim TAŞCI Salim TAŞCI
SALİM  TAŞCI
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Kendimden bahsetmek pek hoşlandığım bir konu değildir. Üç ayrı yazarın ve de bazı yazarların yazılarını tanıtıma ve fotoğraflar bölümüne koymayı uygun buldum...

YENİ ÇAĞ GAZETESİ- Mevlüt Uluğtekin
20.02.2014 tarihli yazısı

Salim Taşçı gerçeği...


Onu anlatmak o kadar zor ki... Değil bir köşe; gazetenin tüm sayfalarını kullansak bile onu tam olarak anlatamayız. Ulu Tanrı kimi insanları, erdem mayalı çok üstün yeteneklerle donatıyor. İşte Salim Taşçı da o güzel insanlardan birisi!
Salim Taşçı kim mi?
O bir gazeteci; 16 kitabı yayımlanan bir yazar ve şair. O, ormanların babası bir doğa dostu... O, futbol ve boks dalında bir sporcu... O 44 yıllık birikimiyle, bir Tarih uzmanı... O, eski bir Belediye Başkanı... O, ticarette örnek, dürüstlük abidesi bir Emlâk müşaviri... O, Tüsiav Emlak Sektörü Kurul Başkanı... O, Uluslar Arası Emlak Uzmanları 2. Başkanı... O, Atatürk’ün yolunda


 
Bu sayfada Salim TAŞCI  SALİM TAŞCI şairi hakkında, Salim TAŞCI  SALİM TAŞCI kimdir, Salim TAŞCI  SALİM TAŞCI şiirleri,Salim TAŞCI  SALİM TAŞCI hakkında bilgi ve Salim TAŞCI  SALİM TAŞCI isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.