E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
salih durmuş salih durmuş
SALİH  DURMUŞ
üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

salih durmuş yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
BÖYLE DEĞİLDİM
Cümle alem bilir böyle değildim Ne cefalar çektim yoruldum artık Ne el etek öptüm ne de eğildim. Paramparça oldum kırıldım artık. Eskiden benim de gülerdi yüzüm Mutluluk türküsü çalardı sazım Kara kışa döndü baharım yazım Gülmeyen kadere darıldım artık Her gönülde tahtım vardı yıkıldı Gölgemde gölgeme kurşun sıkıldı Albümler değişti resmim yakıldı Gönülden gönüle sürüldüm artık. Fani olduğunu görüp bilsem de Niceleri sefa sürdü gölgemde Gönlü açlar aşka kandı sevgimde Sayısız namertle örüldüm artık SAYGI DEĞER ÜSTADIM SİZE NE DİYE BİLİRİM Kİ BU MUHTEŞEM ŞİİR KARŞISINDAA SADECE BANA DÜŞEN GÖREV ŞAPKA ÇIKARTMAKTIR KUTLUYOR SAYGILARIMI SUNUYORUM

...
 
Bu sayfada salih durmuş  SALİH DURMUŞ şairi hakkında, salih durmuş  SALİH DURMUŞ kimdir, salih durmuş  SALİH DURMUŞ şiirleri,salih durmuş  SALİH DURMUŞ hakkında bilgi ve salih durmuş  SALİH DURMUŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.