E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sakaogluhasankucuk sakaogluhasankucuk
Hasan KÜÇÜK
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

sakaogluhasankucuk yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
İŞARET
Zengin edebiyat diliyle güzel bir yazı okudum; tebrik ediyorum.
DUADIR SÖZLERİM
Elbette ki tek çare dua. Dileriz ki beklenmedik bir acı olmasın. Teşekkürler.
İŞTE GERÇEK DOSTLUK
Allah cümlemizi o samimi, güven dolu dostluklarda birleştirsin inşallah. Tebrik ediyorum; sevgi ve selamlarımla.
Kuşlarda Ses Vermiyor Anne
Yazı da çok güzeldi, çıplak dallardaki kuşlar da çok anlamlıydı. Tebrik ediyorum, saygılarımla.
Ellerim Sen Kokuyor Sevgili ...Baki Evkaralı
Bu dünyadan er geç hepimiz göçüp gideceğiz. Güzellikler bırakıp, o güzelliklerle anılmak ne kadar da hoştur. Ruhu, yüreği sanatla donanmış Sayın Baki Evkaralı'ya yolunuz açık olsun diyor, saygılar sunuyorum.
Çocukluk Anılarım_6
Akıcı bir üslupta güzel bir hayat hikâyesini zevkle okudum. Hele çalınan yumurtaların kuluçka yumurtası çıkması ve yerine konulması için düşülen telâş; güle güle katlandım, gözlerimden yaş geldi. Çok harikaydı,yine böyle başarılı hikâyelerin devamı temennisiyle tebrik ediyorum.
Elazığ'a Sevgilerimle
BEZ BEBEK
Girişten itibaren bir yabancı gibiydim okuduklarıma. Bu da nenin nesi? Bir şizofreni hastası doktora derdini anlatıyor, ben de dinliyorum gibiydim. Okudukça olayın olması muhtemel bir hayat hikayesi olduğuna inanmaya başladım. Hatta küçüklüğümde gelinlik çağında bir kızın bana yaptıkları
BEKLEYİŞ
Umutla gelip, umutsuz bir geriye dönüş gayet hoştu. Tebrik edyorum Hocamı.
Tanrı Parçacığı...Rahim...
sahibine mektuplar...2...
Harika bir seslenişti, gönülden kalemle dökülen. Kutluyorum yüreğinizi, kaleminizi.
sahibine mektuplar...1...
Değerli kardeşim çok güzel; tebrik ediyorum. Parmaklarınız yazmaya direniyor o daha güzel. Demek ki içinizde büyük bir azim vardır. Ben olsaydım şu güzel yazıyı bir destan olarak yazardım. Meselâ Eski Sevgilim isimli şiirim, Dolunay isimli şiirim aslında böyle bir yazıyla anlatılsaydı uzun bir hi
Yollanmamış Mektuplar-5
Bu güzel yazınızı okurken başımdan geçen bir olay yılları toplayıp önüme serdi. On beş yıl Elazığ'da kalmıştım. İki ay önce bir arkadaşın iki kızı bizi ziyarete geldiler. Geceydi; yer tarif ettim bekliyorum. Taksiyi kızların biri kullanıyor.Işık atındayım. Bir takside iki bayan, bana bak
sana böylesi yasaktı.........
Yasak da olsa, kaza da olsa, hatta bir hata da olsa bazı izler işte böyledir, silinmez. Hele severek geçirilen bir zaman varsa onun ayrılığı işte aşk olur. Ondan sonra da böyle yazdırır. Çok güzeldi, yüreğinize sağlık. Tebriklerimle.
sana böylesi yasaktı.........
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şairi hakkında, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK kimdir, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şiirleri,sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK hakkında bilgi ve sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.