E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sakaogluhasankucuk sakaogluhasankucuk
Hasan KÜÇÜK
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sakaogluhasankucuk şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
BİL İNSANOĞLU
Üste çıkmak için eli görme hor, Önce aynaya bak, kendini bir gör, Ummadığın lafı gediğine kor, Söylediğin sözde kal insanoğlu; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
Adam!
Çok harika, anlamlı bir şiirdi güne düşen. Tebrikler, selam ve saygılar.
Kavuşuruz🎗
Umudunu bitirenler için harika bir sevda şiiriydi. Tebrikler, selam ve sevgiler.
KAFAM KALDIRMIYOR
Para ile satın alan medyayı, Gücü ile çeker millete yayı, Çok sürmez bu hattın kırılmış fayı, Yasa döner taraftarın yayını; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
BİZİM MEMLEKETİN
Gece ağılından çalar koyunu, Ruhun bile duymaz böyle oyunu, Kurt kaptı sanırsın itin soyunu, Bizim memleketin eti bitmez ki; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılar.
NAFİLE
Yalnız kalmış, ezik yürek, Halden anlar yoldaş gerek, Onu yalnız bırakana, Olmaz da zehir zemberek; diyerek tebrik ediyorum.
GENLER BOZULDU
Balık başından bozuldu, İçimiz hazanla doldu, Darmaduman edilenler, Haramilere koz oldu; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılar.
Sevin Sevgili...
Çok güzel bir sevda şiiriydi güne düşen. Kutluyorum; selamlarımla.
YALNIZLIK YURDUM DERİM
Çok harika, duygu yüklü bir yorumla mükemmel bir şiir. Yürekten kutluyorum. Selam ve sevgilerimle hoşça kalın.
İtiraf
Hasret olduğunda çok kara yelli, Haliyle sitemin sebebi belli, Belli ki değilsin kırıcı dilli, Dilerim hasretlin eder teselli; diyerek destekliyor, tekrar tebrik ediyorum.
İtiraf
Hasretin yanında haklı bir sitem. Güzel bir serbest şiirdi güne düşen. Tebrikler, saygılar.
Melül Melül
Anlamıyla, anlatımıyla güzel bir şiirdi güne düşen. Tebrik ediyorum, selam ve saygılar.
KANAL İSTANBUL
İstanbul'u kaybeden dolaşır kapıları, Destek bulamayınca lağveder tapuları, Araplara söz verir şehirlik yapıları, Bitti ya seçimleri sahtekârlıkla yen al; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
İKİ ŞEHİR
Antalya'da hava kışın ılıman, Ama sıcağı da felâket yazın, Karaman ettirir kıştan el aman, Yazına da yerde bir tünel kazın; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
Yalnızlığım
Övgülerle donattığım bu sevda, Yakalanmış işte böyle bir avda, Yürek sevgisiyle hep aynı tavda, Ne yaparım bir gün çekip giderse? Diyerek destekliyor, tebrik ederim. Selam ve saygılarımla hoşça kalın.
DİLDEN GÖNÜLE
Sevdanın hasreti vurmuş özüne, Dökülmüş içinden aynen sözüne, Ulaşamayınca eski düzüne, Hatıran el olur dilden gönüle; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılar.
SEN GELMEDİN...634
Çok güzel bir hasret ve sitem şiiri. Tebrikler, selam ve saygılar.
Şarkımız Yankılanır
Nerede kaldı şimdi o güzel hatıralar, İnsan daldığı zaman yüreğini yaralar, Aynı fasona döndü yeni çıkan kuralar, Birinden ötekine umutlar beşik sallar; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Saygılarımla.
OLDUKTAN SONRA
Akıcı içten duygulu çok güzel bir şiir. Tebrik ediyorum; selam ve saygılarımla.
Eski yâr
Duygu yüklü dizelerle bir hazin bir hatıranın dökümü çok güzeldi. Güne düşen şiirin usta kalemini kutluyorum; selamlarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şairi hakkında, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK kimdir, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şiirleri,sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK hakkında bilgi ve sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.