E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sakaogluhasankucuk sakaogluhasankucuk
Hasan KÜÇÜK
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sakaogluhasankucuk şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
GÖZÜME HASRET KAÇTI
Gözüme hasret kaçtı. Ne kadar güzel bir söylemdi gözden gönüle akana. Yorumuyla, anlamıyla, değişik tarzı ile yine güne yakışacak harika bir şiir okum etkin kaleminizden. Tebrik ediyorum. Selam ve sevgiler gönderiyorum.
BEN DE YORULDUM HAYAT
Birileri tapınca paraya mala mülke, Böyle bir hain devir görmemiştir bu ülke, İstersen bıkkınlıkla her daim yaka silke, Ne yapsan kurtuluş yok, tutsaksın ellerinde; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
ÜLKENE SAHİP ÇIK!
Nitekim aynen böyle vahim olsa da durum, Uyanık Allah ile yaptığı zaman yorum, Cahile mıh yapsan da laf mı geçer diyorum? Cehalet tohumunu eken hasadı biçti; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
KOL KIRILDI!
Ülkemiz döndü soğana, Demedik kalsın doğana, Sarıldık bizi boğana, Yoklukları çokluyoruz, diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla hoşça kalın.
SUÇLUYUM
Zamanı anlatan ne muazzam bir şiir Yüreğiniz var olsun usta kalem. Günümün altın harflerle kazınmış şiiri. Yürekten kutluyorum. Selam ve sevgilerimle hoşça kalın.
UTANSIN
Günün şiiri olarak değerlendirilmesi gereken ibretlik harika bir şiir okudum. O güzel yüreğinizi, ruhunuzu gönülden kutluyor, selam ve sevgilerimi gönderiyorum.
1001. ŞİİR
Duyguların en güzeli ve sonsuz olanı olan sevgiyi Allah sevgisiz olan yüreklere de nasip etsin. İnsanlığa en çok Lazım olan bir duygu paylaşımıydı. Yüreğiniz var olsun diyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
Ne bilir
Anlam ve anlatımıyla çok güzel bir şiirdi güne düşen. Tebrikler, selam ve saygılar.
Dinlemedin...440
Harika bir sitem şiiri. Tebrikler, selam ve sevgilerimle.
HUYSUZ ZAMANLAR...
Çok güzel bir şiir. Yüreğinize sağlık diyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
BENİM BABAM - II
Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Meşakkatli bir hayat, genç yaşta ebediyete göç çok güzel nakşedilmiş. Tebrikler, selam ve saygılarımla.
Bunca sene
Zaten o ayrılığın hasret ateşi sarmasa aşk olmaz. Çok güzel bir şiirdi güne düşen. Tebrikler, selam ve saygılar.
BEYNİMİZE KATRAN DÖKÜP
Aynen, ülkeyi mahvettiler. Hala kendilerine de halka da kör ve sağırlar. Gerçeklerin güzel bir harmanlamasıydı.Tebrikler selam ve saygılar.
DAĞLARIN KIZI
Hazin bir yürek sesi gibiydi. Tebrikler, selam ve saygılar.
Lavin'e
Bahara henuz uyanmış bir çiçeğin üstüne basar gibi gideceksin.. kağıt kesiği gibi, Çok güzel bir yorumla nefis bir serbest şiir okudum. Tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
Aşkı mı Düşünelim
Ülkeyi bitirdiler, yakıp ettiler tandır, Sesini çıkarana işleri kumpas zandır, Gel bakıp da görmeyen cahilleri inandır, Halimiz böyle iken aşkı mı düşünelim? diyerek destekliyor, yüreğiniz var olsun diyor, saygılarımla kutluyorum.
Gözyaşı Yatağına Bıraktım 😭
Harika bir hece şiiri. Sevdaya hasret ve sitemle yorum da öyle güzel. Tebrik ediyorum. Saygılar.
AYRILDIM YARİMDEN DÜŞTÜM GURBETE
Çok harika bir gurbet ve hasret şiiriydi. Yüreğinize sağlık. Tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
SULAR AKA AKA DURULUR
Cami kapısında imam yanında dilenci misali yapılan figüranlığı, kendi isnatlarıyla nasıl hilafsız boyandıklarını hala insanlar göremiyorsa bu ülkenin çok daha çekeceği var. Her zamanki gibi yine harika bir yorumla o gerçek yüzlere aynayı tutup aynen yansıttnız. Tebrikler, selam ve saygılarımla.
CUMHURA HASTASIN
Herkes anlayacağı şekilde ağzının payını aldığı halde akıllanmıyor. Çok güzel bir yorumla anlamlı bir şiir. Tebrikler, selam ve saygılar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şairi hakkında, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK kimdir, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şiirleri,sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK hakkında bilgi ve sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.