E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sakaogluhasankucuk sakaogluhasankucuk
Hasan KÜÇÜK
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sakaogluhasankucuk şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
VURUR MEHMEDİM
O duyarlı yüreğiniz var olsun. Harika bir şiir okudum. Tebrikler, selam ve saygılarımla.
Bugün Perşembe
Unutulmaz anıların hatırasından doğan güzel bir serbest şiir okudum. Tebrikler, saygılar.
KARAYEL MİSALİ
Böyle bir hazin duygu kasırgasında yaşamak gerçekten çok yakışıklı. Yoksa bu kadar yakışıklı bir şiir doğmazdı o fırtınadan. Ben hece vezinli, kafiyeli yazıyorum ama böylesine serbest, harika şiirlere bayılıyorum. Okuduktan sonra bir zaman öylece donakaldım. Yüreğiniz var olsun. Tebrikler, sayg
* Sokak Çocuğu *
Vicdanların karardığı bir dünyada maalesef aynen böyle o sokak çocukları. Konusuyla, anlatımı ve anlamıyla, hüzünle harika bir şiir okudum. Yüreğiniz var olsun. Tebrikler, saygılarımla.
YETMEZ Mİ?
Unutulmaz hatıran verir hislere komut, Bilirim soyut olan tezahür etmez somut, Benimki işte böyle sadece boş bir umut, Tek senin varlığınla azıyorum yetmez mi? Diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılar.
KİRPİKLERİNİN OKU
Bırak şu inadını, bir kere dön yüzünü, Duyayım tatlı dilden iki kelam sözünü, Hisset içimdeki o hiç sönmeyen közünü, Sanma gönlüm sevdayı boşuna biler geçer; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
DİVLE OBRUK PEYNİRİ
Bu çok güzel şiirin hikâyesini okurken Elazığ Harput'taki buz mağarası aklıma geldi. Yazın buz tutar, oradan buz taşırlar; kışın o buz erir. Çok harika bir şiir okudum etkin kaleminizden. Tebrikler, selam ve saygılarımla.
Bir Peri Gördüm Sanki (2)
Rüya gibi hoş bir anlatımla çok güzel bir şiir. Tebrikler, selam ve sevgiler.
İKİ ARTI BİR
Üstün düzgün olursa sanırlar seni zakir, Zenginin evi olur desen görürler hakir, Bu durumda ne yapsın bir düşün yoksul fakir? Adı iki artı bir, ne iki var ne de bir; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
İSTEMİYORUM
Bu sevdalar yüzünden çok acılar yaşadım, Kaç tanesini böyle yaşayarak boşadım, En sonunda öyle bir döküldü ki haşatım, Dönüp de hiç birini görmek istemiyorum, Hislerimi daha çok germek istemiyorum; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve sevgiler gönderiyorum.
ŞAİR DEĞİLİM
Şair değilim, usta şairim diye ilave etmek gerekiyor. Çok harika bir şiir okudum. Tebrikler, selam ve saygılarımla.
GİDERSE VATAN GİDER - III
Mevcut vahim durumun sergisi gibi harika bir şiir yine. Değerli üstadım, benim korkum bu adam kaybedeceğini bildiği için ülkeyi içinden çıkılmaz bir savaşa sokup, seçimleri de iptal edebilir. Çünkü adamın derdi adeta ülkeyi bitirmek. Onun için hepten yıkmadan gitmeyecek gibi duruyor. Usta kalem
SEN DE GİT!
Keyifle okunan, harika bir serbest şiir. Kutluyorum; selam ve sevgilerimle.
İsterim
Anlamı, anlatımı mükemmeli, çok harika bir aşk ve sevgi şiiri. Tebrikler, selam ve sevgilerimle.
Seni Affederdim
Çerkez kızı heceyi kafiyeyle bağlıyor, Sevdiğine yürekten güzellikler sağlıyor, Bak ne diyor be zalim senin için ağlıyor, Seni affederdim de sevdiğini söylersen; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılar.
AMAN ALLAHIM
Aynen öyle. Allah imandan ayırmasın. Çok hoş bir şiir. Tebrikler, selam ve saygılar.
GELMEDİN....619
Şarkı türkü tadında çok güzel bir şiir. Tebrikler, selam ve saygılarımla.
GÜLLERDE RENK
Anlatımıyla, anlamıyla yine çok güzel bir şiir. Tebrikler; selam ve saygılarımla.
Alacakaranlık...
Yürek veremez ya mantığa komut, Sıkıntı üretir boş olan umut; diyerek tebrik ediyorum.
YARENLER
Gizli düşmanını sanınca dostu, Bir zaman yüreğim derdine pustu, Gerçeği görünce öfkeyi kustu, Hiddetle hırsından şişti yarenler; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şairi hakkında, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK kimdir, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şiirleri,sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK hakkında bilgi ve sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.