E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sakaogluhasankucuk sakaogluhasankucuk
Hasan KÜÇÜK
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sakaogluhasankucuk şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Yetmiş Yaş
Ruhunuza, yüreğinize sağlık. Ben de yetmiş yaşına vardım bu sene. Doğruyu söylemek suç olduğu için çocukların yüzünden sosyal şiirlerimi yayınlamıyorum. Yürek ve ruh aynen gençliğimde kaldığı için zaman zaman sevda şiirleri yazıyorum. Çok güzel bir şiirdi güne düşen. Tebrik ediyor, selam ve sayg
USANDIM
Bir sevda ki vuslatı mümkün olmaz, ayrılması da. Aşkı karşı tarafı yakar pişirir. Halini düşünür üzülürsün ama elden de bir şey gelmez. Ondaki ateşle sen de yanar, içini dökersin ama teselli yetmez olur. Çok harika bir sevda şiiriydi güne düşen. Tebrikler, selam ve saygılar.
Depreşiyor Dünyamız
Allah, din yol edilir ihtirasla koşarken, Vicdanları sızlamaz vahşet ile taşarken, Garibanlar ölümü bekleyerek yaşarken, Dünyayı yutanlardan düşmez zerre dilimler; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Saygılarımla hoşçakalın.
Azap / Yâr
Can evinden vurulmuşcasına etkili bir aşk şiiriydi Güne düşen. Tebrik ediyorum. Selamlar
FİLETTE
Boşver kendini yorma bu hayali düşlerle, İmgenden kendine dön huzur veren işlerle; diyerek tebrik ediyorum. Saygılar.
EMMOĞLU (29) / k/ulema...
Zamana uygun güzel bir şiir. Tebrikler
YALAZIM
İnsan boşuna kapılıp yanınca sitemde edip incitmek istemiyor haliyle. Anlamı, anlatımı çok hoş bir şiir okudum. Yüreğinize sağlık. Tebrik ediyorum. Selam ve saygılar.
BİR AVUÇ ZİBİDİ
Yüreğiniz var olsun. Tebrikler, selam ve saygılar.
BU SAHİLLERDE...
Kaybettiğimden beri halim perma perişan, Ne yapsam dolmuyor ki içimdeki boşluğu, Duygularımla böyle olmadı hiç yarışan, Kapladı yüreğimi hasretle sarhoşluğu; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla hoşça kalın.
Başa mı Döndük?
Anlatımı ve anlamıyla çok güzel bir şiir. Tebrik ediyor, geçmiş olsun diyorum, sevgilerimle.
BAĞIMLILAR
Aslında çok büyük önemli bir sorun ama ülkemizde tedavisi mümkün değil. Ülkeye, millete sahip çıkmayanlar onlara mı sahip çıkar? Tebrikler, saygılarımla.
* Usta *
İçim dayanmadı birçok ahvale, Dokundum inceden bir arzuhale, Dokunduğumu da az görüp bile, Beni daha fazla azdırma usta; diyerek güne düşen bu mükemmel şiirin usta kalemini destekliyor, yürekten alkışlayarak kutluyorum. O güzel gönlünüz var olsun. Selam ve saygılarımla hoşça kalın.
Umutların Ardından
Daha ne diyeyim ki ufku karanlık çağa, Hep garibanlar düşer her kurulan tuzağa, Umutsuz gözlerimiz dalıp gider uzağa, Endişeler içinde huzurumuz olmadı; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Saygılarımla hoşça kalın.
SON ÇIĞLIK!
Mücadelemiz bitmez zalimlikle azanla, O asil kültürümü yozlaştırıp bozanla, Sana duyduğum aşka hiddetlenip kızanla, Bir günümüz huzurlu var zannet Anadolu'm; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla hoşça kalın.
FAL SENDE KALDI
Anlamı ve anlatımıyla yine hoş bir şiir okudum gönül sesinizden. Tebrikler, selam ve saygılar.
OLACAĞI BUYDU
Çok güzel bir yakınma şiiriydi güne düşen. Tebrikler, saygılarımla.
Ben
Güzel bir esinti gibiydi. Tebrikler, selam ve saygılar.
Bu film
Olumsuzluk adına her ne derseniz deyin, Tadı tuzu kalmadı velhasıl hiçbir şeyin; diyerek destekliyor, tebrik ediyorum.
MUM IŞIĞI - II
Kimse görmez İsrail'i dereni, Filistin'i Yahudiye vereini, Rüyasıyla amacına ereni, Çok sinsice suyu yarıp gidiyor; diyerek destekliyor, perde arkasını da irdeleme gereği duyuyorum. Zira bugün hayran duyularak övülen Osmanlı padişahıdır İsrail'in mimari. Tekrar tebrik ediyor, selam ve saygıl
VALLAHİ KIYAMET KOPAR
Aynen öyle. Çok güzel bir yorum, öyle de şiir. Tebrikler, selam ve saygılar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şairi hakkında, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK kimdir, sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK şiirleri,sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK hakkında bilgi ve sakaogluhasankucuk  Hasan KÜÇÜK isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.