E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sair osman dastan sair osman dastan
osman dastan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sair osman dastan şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SENSİZ GECELER
Yüreğinize emeğinize ellerinize sağlık değerli şairim kaleminiz kavi ,ilhamınız daim olsun efendim.
GÜL YÜZLÜM,
GÜL YÜZLÜM, Adını şiirlere şarkılara gizlediğim, Kalemimi inleten gül yüzlüm, Sanma bitti sana olan hevesim, Sevdan bende deste deste gül, Dağlarıma kar gözlerime pınar, Hasreti ile beni yandıran gül yüzlüm, Sanma bitti sana olan hevesim, Cehennem olsan ödül sayarım, Yüreğime dört m
GEL GAYRI
Değerli şairim Yüreğine emeğine sağlık efendim sözler süper nice güzel siirlerde buluşmak temennisi ile esenlikler dilerim.
Dilim Varmıyor
Sevgili şaire arkadaşım yüreinize emeğinize ellerinize sağlık güzel bir paylaşım yapmışsınız beğenerek okudum kaleminiz kavi ilhamınız daim olsun
YANANI GÖRÜR ALLAH,
ANNEM, Geceler ıssız sessiz geceler, Bilirsin beni ürpertır karanlıklar, Yanlızım çaresizim habersizim üşüyorum, Ruyalarımamı darıldın sen be annem, Teselli aradığım düşümde bulamıyorum, O sıcak nefesin narim ellerin nerede be annem, Neredesin seni neden gecelerde bulamıyorum, Biliyo
SOLDURDULAR GÜLÜMÜ....640
Kopardılar gülümü qonca iken dalından Haz alırdım bakarken yeşilinden alından Almadım kokusunu tadamadım balından Zalimler kor ataşta yandırdılar gülümü.... Güzel yürekli şair dostum yüreğine emeğine sağlık nice güzel şiirlerde buluşmak dileği ile esenlikler dilerim.
YAR BENİ BENİ
Yüreğim elimde gözüm hasımda Lazım olan şeyi, buldum asımda Kar olup üstüme, yağsa kasımda Saklasa koynunda, yar beni beni Güzel yürekli şair dostum yüreğine emeğine sağlık nice güzel şiirlerde buluşmak dileği ile esenlikler dilerim.
BULDUM
Sevgili şair kardeşim Sn: Osman Nalbant adaşım güzel paylaşımınızı severek okudum mükemmel nice güzel şiirlerde buluşmak dileğiyle esenlikler dilerim
PERİŞAN
Güzel yürekli ozan ali aydın bey kardeşim yüreğinize emeğinize sağlık güzel bir şiir okudum nice güzel şiirlerde buluşmak dileği ile esenlikler dilerim efendim.
Dilim Varmıyor
Güzel yürekli şaire arkadaşım Güzel bir şiir okudum yüreğinize emeğinize ellerinize sağlık nice güzel şiirlerde buluşmak dileği ile esenlikler dilerim.
HATIRLAMADIĞIM BİR ANDA,
Ocağına düştüm anamın gelini, Gel gör sevdana yenilmiş halimi, Sen söyle ne edeyim nere gideyim, Kimden bir tutam seni dileneyim, Olmadık anda gün seni çağırıyor, Gece sensiz bitmek bilmiyor, Bütün saatler sende duruyor, Hangi umutlarda takılısın gelmezsin, Karşımda duran resmin bana a
GÖNÜL AH GÖNÜL,
Keyifli okumalar değerli dostlar tek elle yazınca ancak bu kadar oldu varsa hatamız af ola.
GEL GÜZELİM,
Değerli arkadaşlar sevgili dostlar düşmem sonucu sağ dirseğimde oluşan dayanılmaz acı sonucu yeni söz yazamiyorum bir süre arşivdeki sözlerimi sizler paylaşacağım lütfen özürlerimi kabul buyurunuz en içten dileklerimle sizleri sellamliyor saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum esenlikler diliyorum.
KARA SEVDAMI
Harika kutlarım sevgili ozan kardeşim beğeni ile okudum yüreğine emeğine ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.
Yıllar
Kutlarım şaire arkadaşım beğeni ile okudum yüreğine emeğine ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.
ALLI TURNAM SANA BÖYLE NE OLMUŞ
Kutlarım sevgili arkadaşım beğeni ile okudum yüreğine emeğine ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.
Seni Düşünmek
Kutlarım şaire arkadaşım beğeni ile okudum yüreğine emeğine ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.
NÖBET TUTARIM
Kutlarım ozan kardeşim beğeni ile okum yüreğine emeğine ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.
KARA SEVDAMI
Değerli ozan Saygıdeğer efendi arkadaşım Sn: Ozan Ali Aydın Yüreğinize emeğinize ellerinize kaleminize sağlık güzel bir paylaşım okudum sağolun varolun can dost başarılarınızın devemi dilerim.
BULDUM
Değerli şair dostum Sn: Osman Nalbant beyefendi yüreğinize emeğinize kaleminize sağlık efendim harika bir paylaşım okudum sağolun varolun.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada sair osman dastan  osman dastan şairi hakkında, sair osman dastan  osman dastan kimdir, sair osman dastan  osman dastan şiirleri,sair osman dastan  osman dastan hakkında bilgi ve sair osman dastan  osman dastan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.