E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
saf şiir saf şiir
Saffet Kuramaz
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

saf şiir yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
BAYRAMA SAATLER KALA...
Güne düşen güzel yazını kutluyorum Kardeşim. Selam ve dua ile.
BAYRAMA SAATLER KALA...
Bayrama saatler kala... yollar boş, evlerdeyiz... Güzel yazını ve bayramını tebrik ediyorum Kardeşim. Selam ve dua ile...
ANAHTAR...
Anahtar... gizi açan, şerri yıkan! Güzel bir yazı okudum değerli kaleminden kutluyorum Kardeşimi. Selam ve dua ile.
İSTANBUL OLMAK VARDI ŞİMDİ...
İstanbul olmak vadı şimdi, Özledim ya... Değerli kaleminden güzel bir yazı okudum Kardeşim. Kutluyorum. Selam ve dua ile, hayırlı iftarlar diliyorum...
19 MAYIS VE KADİR GECESİ BİR ARADA...
Ne güzel denk gelmiş değil mi? Birisi zahiri düşmanı kovuyor diğeri günahları terk ettiriyor. Çifte müjde inşallah... Güzel yazı, bayramını ve Kadir geceni kutluyorum Kardeşim. Selam ve dua ile.
KALEMİN ÖNCESİ VE SONRASI...
Değerli kaleminden çok güzel bir yazı okudum Kardeşim. Kutluyorum. Selam ve dua ile.
YILDIZ DERSHANESİ (KISA ÖYKÜ)
Yıldız dershanesi ve Kadıköy... Eğitimin içinde, askerin disiplini ile sıkışmak... Güzel bir yazıydı, kısa bir hikaye gibiydi... Yazmaya devam... Yazdıkça yaşadığını ve etrafını aydınlatmaya devam edeceğini biliyorum. Güzel yazını kutluyorum Kardeşim. Selam ve dua ile.
BİR TEK KENDİ KAHRAMANIM OLAMADIM
Ne kahraman ara ne de kahramanın olsun. Bu dünyadan mümkün mertebe uzaklaş. İhtiyacın kadarını al... Mutlu olacaksın böyle emin ol... Güzel yazını tebrik ediyorum Kardeşim. Selam ve dua ile.
HALA SEVEBİLİYORDUM MADEM...
Sevemek ölene kadar, hatta sonsuz bir nimet. Güzel bir konu ve yazıydı. Kardeşimi kutluyorum. Sevmekten asla vazgeçme, Allah yarattığı için sev ve affedici ol... İçinde kin varsa onu da yok et inşallah. Selem ve dua ile.
BAŞLIĞI OLMAYAN BİR KİTABIM...
Her insan bir kitaptır... Diyerek askerlik görevime gitmiştim. Gördüm ki her insan kitap değilmiş... Güzel yazını tebrik ediyorum Kardeşim. selam ve dua ile.
SEVMENİN VE MUTLULUĞUN ALFABESİ...
Güzel yazını beğeniyle okudum Kardeşim. Kutluyorum. Selam ve dua ile...
KİM ÇEKTİ YÜREĞİMİN FİŞİNİ?
Keyifle okuduğum çok güzel yazını tebrik ediyorum Kardeşim. İlhamın bol olsun daim. Selam ve dua ile...
DİP NOT...
Güzel yazını tebrik ediyorum Kardeşim. İlgiyle okudum. Selam ve dua ile.
İNSAN/SIZIM...
Yalnızı der gibi mi? Güzel yazını beğeniyle okudum Kardeşim. Nicelerine. Kutluyorum.
Gayri Resmi Apartman Yönetmeliği
Apartmanda oturmak, devlet yönetmek gibi bir şey... Konu bu açıdan bakıldığında manalı bir yazı olmuş. Tebrik ediyorum Ahmet Kardeş. Selam ve dua ile.
Uzun Eşekler ile Kısa Eşekler Arasında Ne Fark Vardır
Uzun eşek oyunu seyrederken komiktir ama hiç oynamadım da... Güzel yazını tebrik ediyorum Ahmet Kardeş. Selam ve dua ile.
KENDİM OLMAYI SEVİYORUM...
Ne güzel bir haslet bu, kendini bilip, kabul etmek... Güzel yazını tebrik ediyorum Kardeşim selam ve dua ile.
Bir Yeriniz Tutuldu mu
Tutulmaz bu dediklerinin Değerli kaleminden oldukça etkileyici ve güzel bir yazı okudum Kardeşim. Kutluyorum. Selam ve dua ile
Bu Demokles'den Davacıyım
Adalet insan elinden gerçekleşmiyor. Adalet Allah korkusu ve Ahirete İman olunca ancak adalet oluyor.Güzel yazını tebrik ediyorum Ahmet Kardeş. Selam ve dua ile.
Kısa Kes Aydın Havası Olsun
Aydın havası... İnsanı yanıltan, sık değişen ve güven vermeyen... Güzel yazını tebrik ediyorum Ahmet Kardeş. Selam ve dua ile.
 « Önceki sayfa   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada saf şiir  Saffet Kuramaz şairi hakkında, saf şiir  Saffet Kuramaz kimdir, saf şiir  Saffet Kuramaz şiirleri,saf şiir  Saffet Kuramaz hakkında bilgi ve saf şiir  Saffet Kuramaz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.