E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Sadri Haşimoğlu Sadri Haşimoğlu
Sadri Haşimoğlu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1956 Yılı'nın 29 Ağustos'u 30 Ağustos'a bağlayan gecesi Oltu'da dünyaya geldim... Babam Orhan Bey, O gece, sinemada bir Sadri Alışık filmi izlememiş olsaydı eğer; Adım Zafer olacaktı...
İlkokulu Oltu ve Olur'un muhtelif köylerinde ve muhtelif hısım akraba yanında okuduktan sonra, Ortaokul ve liseyi Muş Lisesi'nde parasız yatılı okuyarak bitirdim.
1974 Yılında girdiğim İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini, Devlet Baba'nın büyük bir inatçılıkla ve durmadan "Öğrenci Affı" çıkartması sebebiyle bugüne değin bitirmeden getirdim. Halihazırda bu fakültede kayıtlı öğrenci olduğumdan, "En Uzun Süreli Öğrencilik" rekorunu elimde bulundurmaktayım.
Halen İstanbul'da yaşamakta olup, hayatımı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yaparak kazanmaktayım. Üç oğul, iki gelin ve bir torun sahibiyim.
Şiir okumayı ve yazmayı sevmekle birlikte, bu konuda pek bir iddiam bulunmamaktadır.
İsmi


 
Bu sayfada Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu şairi hakkında, Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu kimdir, Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu şiirleri,Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu hakkında bilgi ve Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.