E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Sadri Haşimoğlu

Sadri Haşimoğlu

64 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 64
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Sadri Haşimoğlu

Çevrimdışı

7 yıl 13 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
6.787
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
36.445
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1956 Yılı'nın 29 Ağustos'u 30 Ağustos'a bağlayan gecesi Oltu'da dünyaya geldim... Babam Orhan Bey, O gece, sinemada bir Sadri Alışık filmi izlememiş olsaydı eğer; Adım Zafer olacaktı...
İlkokulu Oltu ve Olur'un muhtelif köylerinde ve muhtelif hısım akraba yanında okuduktan sonra, Ortaokul ve liseyi Muş Lisesi'nde parasız yatılı okuyarak bitirdim.
1974 Yılında girdiğim İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini, Devlet Baba'nın büyük bir inatçılıkla ve durmadan "Öğrenci Affı" çıkartması sebebiyle bugüne değin bitirmeden getirdim. Halihazırda bu fakültede kayıtlı öğrenci olduğumdan, "En Uzun Süreli Öğrencilik" rekorunu elimde bulundurmaktayım.
Halen İstanbul'da yaşamakta olup, hayatımı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yaparak kazanmaktayım. Üç oğul, iki gelin ve bir torun sahibiyim.
Şiir okumayı ve yazmayı sevmekle birlikte, bu konuda pek bir iddiam bulunmamaktadır.
İsmi


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Hüdaverdi ER (Hüdai)
Profili | Şiirleri | Yazıları
Yıllardan 1986. Bostancı tren istasyonunun yanında mütevazi bir büroda karşılaşmıştım Sadri abi ile. ilk etapta Mertliği ve cömertliği dikka..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu şairi hakkında, Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu kimdir, Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu şiirleri,Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu hakkında bilgi ve Sadri Haşimoğlu  Sadri Haşimoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.