E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sabitince

sabitince

21 şiiri ve 15 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
SEVGİLERİ YARINLARA BIRAKMA, İNADINA, DOYASIYA SEV BUGÜN
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 21
Şiirleri
15
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
sabit ince

Çevrimdışı

12 yıl 4 ay 4 gün 15 saat  boyunca üye

Diyor ki;
SEVGİLERİ YARINLARA BIRAKMA, İNADINA, DOYASIYA SEV BUGÜN
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
6.049
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
18.418
Yazıları Kaç Kere Okundu?
12.803
Üyesi olduğu atölyeler

Aşk ve Sevdâ Diyârı
Son Beğendiği Şiirler

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1954 yılında Nevşehir ili Kozaklı ilçesi Gerce köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokulu Kozaklı'da, liseyi Kayseri Ticaret Lisesinde okudu. 1976 yılında İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinden mezun oldu.

Özel sektörde çeşitli görevlerde, Toprak Reformu Kayseri Bölge Müdürlüğünde uzman, Toprak Mahsulleri Ofisi Kayseri Bölge Müdürlüğü ve Urfa Bölge Müdürlüğünde Uzman olarak çalıştı. 1999 yılında özel bir kuruluşun genel müdürlüğünden emekli oldu. Vizyon dış ticaret a.ş.nin kuruluşunda görev aldı ve genel müdürlüğünü yaptı.

Bizim Anadolu, Tercüman, Hergün ve Türkiye Gazetelerinde yazar, muhabir, istihbarat şefi olarak çalıştı. Töre ve Devlet dergilerinde yazılar yazdı. Kayseri de yayınlanan "Kayseri Şairler antolojisi"ne ve Adana da yayınlanan "Ozanlar Güldeste Şairler" antolojisine katıldı. Kayseri de yayın yapan Erciyes, Elif, Başak televizyonlarında, mahalli radyolard


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada sabitince  sabit ince şairi hakkında, sabitince  sabit ince kimdir, sabitince  sabit ince şiirleri,sabitince  sabit ince hakkında bilgi ve sabitince  sabit ince isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.