E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Şaban Aktaş (Homerotik) Şaban Aktaş (Homerotik)
Şaban Aktaş
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

Şaban Aktaş (Homerotik) üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
Hüdaverdi ER (Hüdai) Hüdaverdi  ER
Profili | Şiirleri | Yazıları
Gerek serbest, gerekse hece şiirinde usta bir kalem. Mert, düşündüğünü kaleme dökmede tereddüt etmeyen, kaleme dökerken zorluk çekmeyen, kelime dağarcığı geniş, günümüzde az rastlanacak bir Şair.
hüzünlüşarkım SONGÜL ONUR
Profili | Şiirleri | Yazıları

Şaban Bey ;
Saygın ve saygılı, sevgi dolu, gül yüreğe sahip ! Öğretmen, bilge ve er kişilik..İyi ki varsınız, sizi tanımak ayrıcalıktır..Hep var olun, güllerle süslensin gönül sarayınız..Seven ve sevdikleriniz çok olsun !..

Saygılarımla...
Göktürkmen Ahmet Kutlu Ayyüce
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sayın Şaban Aktaş Ustam:
Çok değerli ve benden bir önce (yazmış olmak avantajıyla), söylenecek gerçek/güzel şeylerin hemen hemen tümüne yakınını yazmış bulunan "beklenen rumuz" dostumuza ekleyecek fzlaca bir şey bulamadım.

Şiir konusunda ve epeyce yanlış/siyasal önyargılar taşıdığım "Anadolu Uygarlıları" konusunda, tecrübi ve bilgi birikimi olarak öğreten konumundaki siz değerli ustamdan çok faydalanacağıma inanıyorum.

Ağabeyliğinize, şairliğinize, ustalığınıza saygılar.
Dostluğumuza da sevgiler gönderiyorum.

Ellerinizden öptüm, çok değerli Şaban Aktaş Usta..

Esenlikler dilerim.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Şaban Aktaş (Homerotik)  Şaban Aktaş şairi hakkında, Şaban Aktaş (Homerotik)  Şaban Aktaş kimdir, Şaban Aktaş (Homerotik)  Şaban Aktaş şiirleri,Şaban Aktaş (Homerotik)  Şaban Aktaş hakkında bilgi ve Şaban Aktaş (Homerotik)  Şaban Aktaş isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.