E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
S / ÂYE S / ÂYE
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

S / ÂYE üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
birgünbirhırsızkarga Ercan Dağcı
Profili | Şiirleri | Yazıları

oldukça cesur
NURCAN CANDAR UYGUR Nurcan Candar  Uygur
Profili | Şiirleri | Yazıları
Soner Çağatay aslında hakkında söylenecek çok şey var başta bana hece şiirlerini sevdiren adam ben onula hece okumaya başladım ki hiç sevmezdim :).
Soner güçlü bir kalem ama biraz alıngan ve kırılgan sanki bu dünyaya biraz fazla iyi.Başlarda şiirleri ile sevdim tanıdıkça da mertliği ve dürüstlüğü ile sevdim keşke onun gibi bir kaç tane daha olsa diyorum.Sevgili Soner seni iyi ki tanımışım ve iyi ki varsın ....
emine erdem Emine, Erdem
Profili | Şiirleri | Yazıları
Ben Sonerin bir şiirini okudum ve orada tanıdım kendisini,
ve şiir saifesinden ayrılamadım şiir bahçesinde iyice gezindim gördüm ki hepsi birbirinden harikulada, hepsine hayran kaldım. Dedim ki bu gerçekten değerli bir cevher birden gözlerim parladı, şiirlerin altında da bilemediğimiz kelimeleri açıklıyor bu olsa olsa çok değerli bir öğretmen vede filozoftur dedim ve o gün bu gündür kendisini bırakmam çünkü her şiiri bir sanat şaheseri dir benim için. Filozoftan çoook öğreneceğim var..
Demişlerki çok gezenmi bilir çok yaşayanmı. bende diyorum ki çok gezen çoooook kitap okuyan çooook şey bilir , çok yaşayan boş yaşamışsa ne bilir,
koca bir hiç..Akıl yaşda değil baştadır. Altının kıymeyinide ancak saraflar bilir...Sana yürekten sevgi , ve Selam bırakıyorum, Soner bey oğlum.
Allah seni nazarlardan esirgesin İnşâllâh...Allaha emanet olasın...
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada S / ÂYE  şairi hakkında, S / ÂYE  kimdir, S / ÂYE  şiirleri,S / ÂYE  hakkında bilgi ve S / ÂYE  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.