E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Rukiye Gül Bakırhan Rukiye Gül Bakırhan
Rukiye Gül  Bakırhan
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

YAZAR HAKKINDA

RUKİYE GÜL BAKIRHAN; Kağızman doğumlu olup, yirmi yaşına kadar Van’da ikamet etmiş, daha sonra İzmir'e yerleşmiştir. 1997’nin sonlarında şiir yazmaya başlamıştır. İlk yazdığı şiir “SECDE ET” adlı şiirdir. Şiirleri ilk defa, 1999’da bir gazete tarafından hazırlanan şiir antolojisinde yer almıştır. İlk yayınlanan “SEN BENİM GÜLÜMSÜN” adlı şiir kitabı kısa bir süre içinde tükenmiştir. “BEN SEVMEYİ SEVİYORUM” adlı şiir antolojisini yayınlamıştır. Aynı zamanda deneme, şiir, hikâye, roman, öykü ve aforizma yazmaktadır. Yazarın birçok kitabı pek yakında yayınlanacaktır.
Bu kitaplardan bazıları şunlardır:
*Hayallerimiz ve Gerçekler, Kalbimde Açılan Yara, Aşkın Ötesi, Oya ve El İşi, Tarihsiz Şiirler, Sevgin Sevgilerden Kutsal, Sevdanla Yücelir Hakirler, Merhaba Aşk - (Şiir)
*Kalbimin Yarısı, Huzur, Yolcu, Modern Şehrin Tutsak Çocukları, Mutluluk, Her Sabah Aşkla Uyanıyorum, O


 
Bu sayfada Rukiye Gül Bakırhan   Rukiye Gül Bakırhan şairi hakkında, Rukiye Gül Bakırhan   Rukiye Gül Bakırhan kimdir, Rukiye Gül Bakırhan   Rukiye Gül Bakırhan şiirleri,Rukiye Gül Bakırhan   Rukiye Gül Bakırhan hakkında bilgi ve Rukiye Gül Bakırhan   Rukiye Gül Bakırhan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.