E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
RefikaDoğan RefikaDoğan
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

RefikaDoğan yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
Şair İBRAHİM YAVUZ'un ŞİİRSEL YOLCULUĞU
Kişi beklentisiz bir yaklaşımla hiç görmediği, tanımadığı başka bir kişinin görünen ve görünmeyen dünyasına girebilir mi? Girebilirse nasıl, neden ve ne kadar girebilir? Hele ki bu şiir adına şiirin açtığı kapıdan aralanarak gerçekleştiriliyorsa... Bir şairin iç dünyasını -salt kendisine ait mısralarla- tahlil edip tanımlamak, şiirsel yolculuğunu anlamak olası mı? Eğer ki bu usta kalem Mustafa Ceylan ise, evet, olası… İşte bütün bunların yanıtı bu yazıda… Şiirle iç içeliğinde kendisi kadar hatta kendisinden daha çok etrafındaki şiire sevdalı -amatör ya da profesyonel- kalemleri keşfederek mercek altına alan, öne çıkarıp onore eden, tam anlamıyla yazı adamlığının derinliğine erişen bir ustanın edebi ve moral değerler anlamında geleceğe not düştüğü özenli, özverili bir paylaşım. Kutlarım her iki değeride. Dostça…

...
 
Bu sayfada RefikaDoğan  şairi hakkında, RefikaDoğan  kimdir, RefikaDoğan  şiirleri,RefikaDoğan  hakkında bilgi ve RefikaDoğan  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.