E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Rabia BARIŞ

Rabia BARIŞ

566 şiiri ve 31 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 566
Şiirleri
31
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Rabia BARIŞ

Çevrimdışı

14 yıl 14 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
20.890
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
674.445
Yazıları Kaç Kere Okundu?
34.029
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında YazdığıBİYOGRAFİ
Bir hüzün şairi Rabia Barış. Farklı konularda çok sayıda şiire imza atmış olsa da hemen hepsinde genel temanın hüzün olduğu ilk bakışta göze çarpar. 1949 yılının karlı, çetin bir kış günü Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde dünyaya gözlerini açan şairin edebiyata ilgisi küçük yaşlarda başlar. İlk şiirlerini eğitim hayatının ilk yıllarında kaleme alan Barış’ın bu ilgisi 1970’lerin başlarında yoğunlaşır ve her geçen yıl bir tutkuya dönüşür.
Eserleri bugüne kadar ellinin üstünde kitap ve şiir antolojilerinde yer almış, çeşitli edebiyat dergilerinde ve çok sayıda gazetede yayınlamıştır. İlk kitabı “Çile Çiçeği” 1997 yılında okuyucuyla buluşmuştur. Kitabında yer alan şiirlerin bazıları bestelenmiştir. “Gurbet Akşamlarında” isimli ikinci kitabı 2005 yılında okuyucuyla buluşmuştur. Gönülden Damlalar atlı eseri 2013 okuyucusuyla buluşmakt


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Ali ÖZKANLI
Profili | Şiirleri | Yazıları
Çok Değerli Kardeşim, Gül Yürekli Gönül Dostum, Gül yüreğinizden gül kokulu satırlarınızla bahtiyâr oluyoruz. Gönlümüz Gülistana dönüyor ..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Rabia BARIŞ  Rabia BARIŞ şairi hakkında, Rabia BARIŞ  Rabia BARIŞ kimdir, Rabia BARIŞ  Rabia BARIŞ şiirleri,Rabia BARIŞ  Rabia BARIŞ hakkında bilgi ve Rabia BARIŞ  Rabia BARIŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.