E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Polat  Akyol Polat Akyol
Polat Akyol
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Polat Akyol şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Kıyamet koptuğunda, saklanacak yer mi var?
Selamün Aleyküm kardeşim; Her ne kadar ölüm kıyametin koptuğu an gibi olmasa da, aslında ölümde bir nevi insanoğlunun kıyametidir anlayana ve bundan bir ders çıkarana. İnsanlar mal mülk derdine düşmüşler. Üç kuruş dünya malı için kardeş kardeşe düşman oluyor, Allah subhanehu teala insana akıl vermi
Allah Derken!
Kalbinden iman eksik olmasın, Allah son nefesinde imanla gitmeyi nasib etsin kardeşim. Şiirini beğeniyle okudum. Kalemin susmasın, sağlıklı, imanlı, hayırlı ve huzurlu uzun ömürler dileğiyle!...
SABIKALI ŞAİR
Tebrikler, kaleminize ve yüreğinize sağlık hocam keyifle okudum şiirinizi. Saygılar.
BENİM YURDUM
Yazmış olduğum, şiir (şarkı ve türkü) sözlerime, yorum yapan, tüm üstadlarıma, çok teşekür eder, saygılarımı sunarım. Polat Akyol. Şair Söz Yazarı. Polat Akyol tarafından 8/20/2014 1:39:02 AM zamanında düzenlenmiştir.
 
Bu sayfada Polat Akyol  Polat Akyol şairi hakkında, Polat Akyol  Polat Akyol kimdir, Polat Akyol  Polat Akyol şiirleri,Polat Akyol  Polat Akyol hakkında bilgi ve Polat Akyol  Polat Akyol isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.