E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Polat  Akyol Polat Akyol
Polat Akyol
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Merhaba, Sayın çok değerli şiir dostları; ben Polat Akyol, 30.08.1970 yılında Kırıkkale ili, delice ilçesinin sarıyaka köyünde doğdum. bu benim ana yaşım. Kimlikte 1975 doğumluyum, nedeni yanlışlıkla küçük yazdırmış rahmetli babam. 3 Çocuk babasıyım, yapmış olduğum işim gereği sürekli bir yerde ikamet edemiyorum, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde yaşıyorum yani ikametim zaman zaman değişiyor. 13 yaşımdan beri, şiir yani şarkı türkü sözü yazıyorum, fakat bu zamana kadar, yazmış olduğum sözleri hiç kimseye göndermedim, 2014 yılına kadar hiç bir yerde yayınlatmadım, yukarıdada belirttiğim gibi, şiirlerimin tamamı, şarkı türkü olacak niteliktedir, sadece bestelenecek yani notaya dökülecek, lütfen sizlerden çok rica ediyorum, yazmış olduğum şiirlere normal şiir gözüyle bakmayın, inanın bestelenip okunduğu zaman çok güzel şarkılar türküler ortaya çıkacaktır. Şiirlerimin bir çoğu benim yaşamış oldu

 
Bu sayfada Polat Akyol  Polat Akyol şairi hakkında, Polat Akyol  Polat Akyol kimdir, Polat Akyol  Polat Akyol şiirleri,Polat Akyol  Polat Akyol hakkında bilgi ve Polat Akyol  Polat Akyol isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.