E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
PeRYaSıZ 47 PeRYaSıZ 47
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

PeRYaSıZ 47 şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Ölü Kuşun Yası
farklı bir zihin farklı bir üslup ve derin den betimlemeler.... Saygılarımla........#Peryasız
kadınsız kaldım
kadınsız kalmak zordur. Hele de hayalini kurduğun kadının hiç karşına çıkmayacağını anladığın ana kadar, o zaman kendin yaşamaz ölüm çukurun da öylece sükut olur ve ölüm geldiği ana kadar bir isyan edersin bir yandan Sana ulaşılmazı imkansız olanı istersin Yüce Yarada-dandan. işte kadınsız hayat ..
ADSIZ
sevgili edebiyat defteri şairleri şiirlerime yaptığınız ve yapacağınız bütün yorumlar değerlidir.Çünkü iyi ya da kötü eleştiriler dahi önem arz etmekte. Şuna inanıyorum ki bir insan eleştirilmeden, mükemmelliği yakalayamaz. Hürmetle ......SELAMLAR
Gidişini Bağışlıyorum..!
...ve yangın yeri olan kalbim, bu eserle sanki yağmurun altına tutulmuş gibi, küllerine geri dönüyor. Sonuna kadar dinledim. Anlam yüklü ve her yüreğe hitap eden bir eser olmuş. Yüreğin Kutlu olsun. .......SAYGILARIMLA......
 
Bu sayfada PeRYaSıZ 47  şairi hakkında, PeRYaSıZ 47  kimdir, PeRYaSıZ 47  şiirleri,PeRYaSıZ 47  hakkında bilgi ve PeRYaSıZ 47  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.