E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Perihan Metin Perihan Metin
Perihan Metin
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

Perihan Metin yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
TELEVİZYON HİPNOTİZMASI
Tek kelimeyle süper bir yazıydı.Yazınız bana M. Kemal Atatürk'ün onlarca yıl önce söylediği sözü hatırlattı:"Ben, halkın seviyesine inmiyeceğim, halkı kendi seviyeme çıkaracağım." Evet, olması ve yapılması gereken bu iken yıllarca önce Atatürk'ün ülkemizin gelişmesi için insanlarımızın kültürel-sosyal bilincinin gelişmesi gerektiğine inanan bir düşünceyle bu sözleri söylemiş olmasına rağmen çağımızda adeta beyinleri saçma sapan şeylerle uyuşturmak asıl görülmesi gereken gerçeklerden uzaklaştırmak bazı çıkar çevrelerinin işine geldiği için ne yazık ki halkın seviyesini yükseltmek yerine hatta bırakın yükseltmeyi hiç olmazsa aynı seviyede kalmasını sağlayabilmek yerine halkın dili ve kültürel değerleri yozlaştırılarak karanlık bir geleceğe doğru yol alıyoruz Allah sonunu hayır getirsin İnşallah. Paylaşımınız için teşekkürler.

...
 
Bu sayfada Perihan Metin  Perihan Metin şairi hakkında, Perihan Metin  Perihan Metin kimdir, Perihan Metin  Perihan Metin şiirleri,Perihan Metin  Perihan Metin hakkında bilgi ve Perihan Metin  Perihan Metin isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.