E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
pastoral_rapsodi pastoral_rapsodi
fark yapmaz
üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

pastoral_rapsodi yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Genelevde Bir Dram
muhabirliğin değişik bi fraksiyonu yani..
Günbegün Notlarım 50/AKILLI ADAM
vay be neymiş bu akıllı adam... bi robot mu?
TANRIÇANIN İNTİHARI
merhamet çarpıyor sol yanımda! Ahmat ALTAN bugünkü yazısında anlattığı mükemmel olabilmek için insanın çırpınışında bunlarda var..döngü!
.
tik! tak!
.
kim tutar seni...
EY AŞK NEREDESİN ? 22
tarafımdan talep üzerine silinmiştir..arz ederim.. pastoral_rapsodi tarafından 11/1/2009 2:52:14 PM zamanında düzenlenmiştir.
İyi yada kötü,
ne bu teori mi... kötülüklerin kaynağı Tanrı'ysa eğer şeytan neden atrdedilmiş...cehennem neden var diye sormazlar mı.. iradeyi felç etmişsin... yaşamamız hata buna göre.. dimi yani..
,
farkındayım! anlyorum! -!-
EVLİLİK VE AYRILIK ÜSTÜNE BİR YAZI!
vazo--kih kah! mutfak robotu--arçelik... yani nokta koydunuz bu kaç ciltli romana.. başıma gelmedi bilmem.. iyi de sorarlar insana o saklambaç oynarken siz sek sek mi oymuyodunuz... suçlu kim bilemem valla.. yorum yok
aia
hocam ansiklopedi mi yazıyoz... zahmet etmeseydin google den sana aktarırdık bunları pastoral_rapsodi tarafından 11/1/2009 3:39:08 AM zamanında düzenlenmiştir.
Şizofren!
seni ben duydum ahbab! belki ötekilerde okuyunca duyar... fakat duymasını çok istediğim kişi sağır! içli sözcüklerini sağır olmayan yüreği billur ve derin birine sakla...tik tak!
ÇAPKINLAR ÇAPKINLAR!!!!!
valla ne dieyim eli kanlı nigar.. yüzde yüz haklıısn... ben bekarım şahsen
yasaklı aşk
ÜZGÜNÜM:) trajik bi Türk filmi izlemiş oldum!
UMUT-Bismillah
-bismillah her hayrın başıdır-demiş bilge bir insan.. birnci söz e denk düşmüş
BEN BİR KAATİLİM !
yüreği güzel insan... arafta gece olmuş... aşk uzaklardaki o soylu kuşumuz.. iyilik;bizi en derinden vuran o derin zaaf... tutunamamışlar ordusundaki çığlığını duydum.. ses verdim sana... yalnız değilsin... yüreğinle güzel kal..
.
köşede kalmak iyi değil kanımca!
BATAKLIKTA BİR SERÇE 1,2,3
valla abi ! bana sorarsan görmedim... bazı gece vakitleri yıldızlara baktığımda görüyorum bişiler ama o benim aşkım!bir görünüyo 6 ay kayboluyo.. fakat senin torunun bile varmış ...biz daha baba olmaya çalışıyoz onu bulup...bilimiyorm noolur..hadi hayırlısı..bol aşklar..keskin traşlar..arz ederim!
DEDE EFENDİ
:)
ULUDAĞ ve ANILAR
FİKRET abi nerdesin..döndüm yeniden..merhaba
nedir ki
O yalan söylüyor...
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada pastoral_rapsodi  fark yapmaz şairi hakkında, pastoral_rapsodi  fark yapmaz kimdir, pastoral_rapsodi  fark yapmaz şiirleri,pastoral_rapsodi  fark yapmaz hakkında bilgi ve pastoral_rapsodi  fark yapmaz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.