E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
papatya07 papatya07
Zeynep  Erol
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

papatya07 yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
YAĞMUR ...
Sanırım bu yazının arkası gelecek abi.Bozkurt yüreklerin bozkurt çocukları olacak daha.)) Beğeniyle paylaştım şahıslara verdiğin isimler ne güzeldi. Kutluyor,uzak olan yakınlara saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
YEDİVEREN GÜLLERİM BAĞRIMDA KALSIN
Kutluyorum beğeniyle paylaştım. Selam ve saygılarımla.
Okumaya Dair
Kutluyorum hocam güzel bir paylaşımdı. Selam ve saygılarımla.
PEYGAMBERDEVESİ
Bu yazı beni alt üst etti inan,bir solukta okuyuverdim.Kişiler,mekan... Gözümün önünde ceryan ediyordu herşey sanki.Etkileyiciydi ve hazin bir öyküydü. Yüreğine,emeğine sağlık. Kutluyorum. Saygı ve sevgimlesin.
Suyun Hâlleri
Su gibi berrak bir yazıydı hocam,keyifle paylaştım. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Mutlu yıllar Güldeste
Nedense sayfadan ayrılamadım.Fotoğrafı yayınlamanız ne hoş olmuş. Evet günümüzde candan dost bulmak ve bunu korumak kolay değil çıkar ilişkileri hep. Ne mutlu size dostluğunuz baki olsun. Saygı ve sevgilerimle.
SEVGİLİ DOSTLAR
Sorunlarınızı kısa sürede halledersiniz inşaalah. Sağlıcakla ve huzurla kalınız hocam. Saygı ve sevgilerimle.
Bahar Çanları
" kalbimi toprağa vereceğim" Yeniden dirilmek değil midir bu....:)) Sade bir dille güzellikleri sunmuş yazınız. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum. .
Köse Oyunu
Bizimle eskileri yad etmeniz, paylaşmanız ne güzel.Bu tür yazıların faydalı olduğuna inananlardanım. Teşekkürler. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
AVŞAR(AFŞAR) GELENEKLERİ - 7 -
Sosyal ve ekonomik yönden değişim içindeyiz.Unutulan geleneklerimizin yanında bazılarının yaşatılıyor olması güzel. Bu güzel ve değerli araştırmanın ilklerini okumadım ama emek verildiği besbelli.Güzel bir çalışmaya gönül vermişsiniz. Kutluyorum sizi. Saygı ve sevgilerimle.
Türkçe Sevdası
Bozuk dilin bozuk düşünce demek olduğunu ne zaman anlayacağız. Tekrar dönmem gereken bir yazı diye düşünüyorum biraz hızlı okumam gerekti de..)) Saygı ve sevgilerimle.
Lügate Karşı Yiğitlik Olur mu?
Çok uzun süredir elime sözlük almadığımın farkına vardım.Fakat yazınızı okurken sanki elimdeydi. "Alçak gönüllü"," tevazu"................Marifet sözlükte mi ,sözcükte mi sizde mi:)) Severek okudum. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum. papatya07 tarafından 1/8/2012 11:39:39 PM zamanı
Simit ve Çayla Güne Merhaba Demek
"çay ve simit lükse, ihtişama ve israfa atılmış muhteşem ve mütevazı bir goldür." Hocam, hayatın ufak ayrıntılarını ve güzelliklerini ne güzel ifade etmişsiniz. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Kola'yı Millîleştirmenin Kolay Yolu
Avrupa birliği standartlarına uymadığı gerekçesiyle milli olan yiyecek ve içeceğimize engel koyanların kolası, fast food ürünleri......................... Düşündüren bir yazıydı. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Kitap Çaydanlık Kedi
Düşlerimize kanat takıp özgürce yol almak,masrafsız ve harika bir yolculuk.Bu yolculukda sizin de dediğiniz gibi "hiçten saadetler”yaşamak ne güzel. Saadette saatler gibidir, en basitleri en az bozulur. Kutluyorum hocam. Saygı ve sevgilerimle.
Öğretmenler Günü Münasebetiyle
Öğretmenin sahip olması gereken vasıfları ne güzel dile getirmişsiniz..Tespitlerinize katılmamak mümkün mü. Bir öğretmen olarak çok teşekkür ediyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
İpek Düğümlü Anların Hatırına
Bardağın dolu yanını görmek,mutluluğun anahtarı gibi ve şükretmek. Bir günün kısa bir kesiti ve içten bir duygu paylaşımı. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Kalem ve Kâğıt
Kalem yerine klavye,kağıt yerine monitör...Hiç sıcak gelmedi gerçekten. Konuyu çok güzel ele almışsınız. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Şu Uğur Böcekleri Var ya
Böylesine tatlı bir eleştiri yazısı okumamıştım inanın, doğru yöntemin bulunmasına katkı sağlar umarım. Kutluyor, saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Türkler Dünyayı Tek Dinde Birleştirecek
Bilginin kaynağı aynı ama, bunca farklı din neden sorusunun cevabı... Konuyu araştırma ve kaynak gösterek ele almanız gerekiyordu öyle de yapmışsınız.Yer yer daha önce bilmediğim bilgileri sundunuz.Özellikle Atlantis medeniyetinden kalma saklı kitap(ilk ve son kitap),kaybolan bir dinin ıslahı,ana-
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada papatya07  Zeynep Erol şairi hakkında, papatya07  Zeynep Erol kimdir, papatya07  Zeynep Erol şiirleri,papatya07  Zeynep Erol hakkında bilgi ve papatya07  Zeynep Erol isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.