E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
papatya07 papatya07
Zeynep  Erol
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

papatya07 yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
UTANIN
Bu yürek yangınımız ne zaman sönecek bilmiyorum ne türlü düşünürsem düşüneyim zor diyorum çok zor kangren olmuş yaramız.sebepler o kadar açık,suçlular o kadar ortada ki buna rağmen hiç bir şey yapılamaması ne kadar acı. suçluların cezasını çekeceği o kutlu günü görebilecek miyiz acaba?
TÜRK KAFASI VE İKİ KAFASIZ : MİMAR SİNAN-ALAADDİN KEYKUBAT.
Einstein'ın,Yunus Emrenin,Atatürk'ün de kafataslarının incelendiğini okumuştum ama yazınızdaki şahısları ilk defa sizden öğrendim.Yazınızı ilgiyle okudum,bilgilendim. Okurken zaman zaman bana da o fesatça düşünceler musallat olmadı değil:)) Yok ya yok böyle bir şey olsaydı gavurlar çoooktan yüzüm
KAHROLASICA KÖY ENSTİTÜLERİ(!) - KAHROLASICA İMAM- HATİP OKULLARI (!) -9-
Hocam her yazınızı okuduktan sonra şöyle arkama yaslanıp düşünüyorum.Ne çok anınız ve her anınızın içinde ders alınası ne çok şeyler var.Olayları öyle güzel öyle içten anlatıyorsunuz ki adeta yaşatıyorsunuz. Bilgi donanımınıza,mizah anlayışınıza,mahir kaleminize imreniyorum inanın. Keşke benim de
KAHROLASICA KÖY ENSTİTÜLERİ(!) - KAHROLASICA İMAM HATİPLER(!) -3-
" Dini eğitimin olmayışı,askerlik eğitiminin verilişi,kızıl devrimin ayak sesleri ve korkular......"Yazınızın dördüncü bölümünde değineceğiniz diğer kapatılma sebepleri. Sebep ne olursa olsun şimdiki eğitim sisteminin bizzat içinde olan biri olarak kapatılmış olmasını doğru bulmuyorum,en azından ba
KAHROLASICA KÖY ENSTİTÜLERİ(!) - KAHROLASICA İMAM HATİPLER(!) -2-
Rahmetli babam da köy enstitüsünde okumuş,anlatırdı bazen tatlı tatlı o yılları,hatıralarını.Ben öğretmen olduktan sonra anladım anlattığı bir çok şeyin ne anlama geldiğini ve ne değerli olduğunu. Yazınızın devamını özellikle kapatılmasıyla ilgili kısmını merakla bekliyorum Hocam.
CAMİDEKİ ŞEYTAN
Fırsat buldukça yazılarınızı okumaya çalışıyorum. sıkmadan,ağdalı cümleler kullanmadan duygu ve düşüncelerinizi çok güzel ifade ediyorsunuz adeta yaşatıyorsunuz o anı. Ayrıca bilgilendiriyorsunuz,düşündürüyor,sorgulatıyorsunuz.Daha ne olsun. Çalışmalarınızda başarılar diliyor,saygı ve sevgilerimi
HABUR’DA İYİ ŞEYLER OLUYOR !
Ne türlü düşünürsem düşüneyim aklım almıyor,isimlendiremiyorum artık yaşananları. Saygılarımla.
KEMOTERAPİ SÜRECİNDE SON DURUM / 08.12.2015
Daha da iyi olacağınıza inanıyorum. Tekrar geçmiş olsun. Selam ve saygılarımla.
KEMOTERAPİ SÜRECİ
iyileşme inancı beki de en önemli iyileştiricidir.İşte hocam biz sizde bu yaşam felsefesini görüyor ve takdir ediyoruz. Geçmiş olsun. Saygı ve sevgilerimle.
BÖYLE ZULÜM GÖRMEMİŞTİ ATATÜRK.
İbretlik bir resim, ibretlik bir yazı. Ne demişti Atatürk; “Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir, benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.” Başka söze ne hacet. Kutluyorum. Saygılar.
Seni Seviyorum Enne
Sevgili şiir perim, anne kızın tatlı inatlaşmasını,çekişmesini hoş bir dille anlatan yazını beğeniyle okudum. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum canım.
Öğretmenliğimin Unutulmayan Anılarından
Değerli meslektaşım,öğretmenliğin yaşattığı duyguları,verdiği hazları sımsıcak bir anıyla ne güzel ifade etmişsin kutluyorum. Saygı ve sevgilerimle.
On Yedi Evladım
Onyedi vatan evladı,evlatlarımız isimleri okundu, kısacık hayat hikayeleri verildi ekranlarda beş dakikaık bir haber işte bu kadar hem ilk değil ki bu alıştık şehit haberlerine ve öylesine duyarsızlaştık ki nedeniyle,niçiniyle ilgilenmiyoruz bile.Hava şartlarındanmış,sistenmiş,pilot hatasıymış mış
Büyüdüğün Kadar Küçülürsün
Kutluyorum. Saygı ve sevgilerimle.
ARTIK YETER
Dalgalar yıkıcı,dalgalar vurucu gemi kaptansız.Elini vicdanına koyan,vatan millet aşığı müstesna insanlara ne çok ihtiyacımız var.Ama böylelerinin akibetlerini de biliyoruz korkutulduk,sindirildik. acı bir bekleyiş içindeyiz kuzu gibi,sessiz.Bazen diyorum ki elle gelen düğün bayram bütün yaşananlar
Riya
Bu ve buna benzer insanlarla,olaylarla hepimiz karşılaşıyoruz ve sizin gibi sorguluyoruz. "Neden mevsimler gibi değişken olur ki insanlar?" Sonuçta gerçek dostluğun değerini bir kez daha anlıyoruz. Beğeniyle okudum değerli kalem. Kutluyor,saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
YURTTA BALIK, CİHANDA BALIK. -2-
Keyifle okuduğum bir anıydı,teşekkürler paylaşımınız için. Saygılarımla.
YURTTA BALIK, CİHANDA BALIK. -1-
Arkası yarın diyorsunuz peki yarını bekleyeceğiz çaresi yok. Ne güzel yazmışsınız,o kadar doğal,o kadar samimi ki kaleminiz merakla okuyacağım. Saygılarımla.
Çayın Romanını Yazmak Üstüne
"Romanda ön söz yerine buselik bir şarkı yer almalı. Sözleri ipekten, ezgisi gümüşten. Teması sudan berrak , yâr tebessümünden sıcak sımsıcak olmalı" . Ama Fuzulice ama Yunusca sizden nice güzel çay şiirleri okuduk hocam ve inanın her biri bir romana bedel zaten. Huzur ve sükun ile kalın. Saygı
TÜRKAN
kurduğu hayaller bu değildi Türkanın ama en azından sevginin ucundan bir parça yakalamış. Kutluyorum beğeniyle paylaştım. Saygı ve sevgilerimle.
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada papatya07  Zeynep Erol şairi hakkında, papatya07  Zeynep Erol kimdir, papatya07  Zeynep Erol şiirleri,papatya07  Zeynep Erol hakkında bilgi ve papatya07  Zeynep Erol isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.