E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Öztürk ALKOÇ Öztürk ALKOÇ
öztürk  alkacır
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Öztürk ALKOÇ yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Öğretmen olmak
Tebrikler güzel olmuş
BİR ÇİFT KARA GÖZ
Güzel Öztürk ALKOÇ tarafından 5/31/2019 3:21:27 PM zamanında düzenlenmiştir.
....VEDASIZ ÇEKİP GİTTİ....
Tebrikler çok güzel
Kars'ın Sinemaları,
Kalemine sağlık Nizamettin Usta,nostaljik bir Kars anlatımı ,aynı zamanda Kars sinema tarihçesi de diyebiliriz.Gerçekten damaklarımıza geçmiş günlerin lezzetini tadını verir gibi bir öykü kalemin daim olsun.
Ambar Köyünde bir Karslı mezarı
Kalemine sağlık çok güzel bir kurgu ve anlatım.Bu anlatım senin yazarlık gücünü gösteriyor tebrikler. Yalnızca konuları biribirine bağlamakta bazı sorunlar yaşanmış,bir de Kars İle Kahramanmaraş;mesafe biribirine çok uzak kalıyor tek eleştirim bu bazı kelimelerde hatalar düzeltilebilir, onlar öneml
biat
Zaten kendin cevaplamışsın Zeka denilen şey en büyük varlık ve farkındalıktır.Zeka insanı köle de yapar,sahip de.saygılar sevgiler
 
Bu sayfada Öztürk ALKOÇ  öztürk alkacır şairi hakkında, Öztürk ALKOÇ  öztürk alkacır kimdir, Öztürk ALKOÇ  öztürk alkacır şiirleri,Öztürk ALKOÇ  öztürk alkacır hakkında bilgi ve Öztürk ALKOÇ  öztürk alkacır isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.