E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Özlem ÇETİN Özlem ÇETİN
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Özlem ÇETİN şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SENSİN SEN
Aleykümselam usta. Çok anlamlı mizahı bir dille yazılan güzel bir eser okudum. Tebrikler, selamlar.
YIKILDI İŞTE
İnsan düşüp ölüyor, eserler yıkılmaz mı? Çok güzel betimlemeler var.Çok güzel bir hece şiiri okudum. Kalemine yüreğine sağlık Robinson. Selamlar.
Yine olmadı
Arada bir gaz müjdeleriyle moral bulmamız isteniyor ama vatandaş gaza gelmiyor artık arkadaşım. Tebrikler ülkemizin içinde bulunduğu durumu gözlemlediğin için. Güzel eserini ve seni tebrik ediyorum. Selamlarr.
Kimler Ağlar
Çok güzel akıcı ve anlamlı bir hece şiiri okudum. Ağlamaz mı? İnsan oğlu sevinçten de üzüntüden de ağlar. Allah ağlatmasın. Tebrikler, selamlarr.
EYLÜL’Ü ÇİZERİM KIZIL VE MOR TONLARINDA
Eylül'le harmanlanan sevgiyle, aşkla bütünleşen çok güzel bir eser okudum. Gönlünüze kaleminize sağlık. Tebriklerr.
ANKARA GAR MEYDANI
Ankara garını kana boyadı canlara kıydılar terörü, teröre çanak tutanları yalnız 10 Ekimde değil her zaman kınıyorum. Lanetliyorum. Fotoğrafta çok üzücü. Kaleminize, yüreğinize sağlık. Tebrikler.
KENDİ İÇİMDE BOĞULUYORUM
Doğu. Doğu derken ben de ülkemizin doğusunu dikkate aldım. Bana göre seksenli yıllarda bakıldığı gibi bakılmıyor artık doğu illerimize. Hele işiz kalan gençlerimiz devlet memuru olmak için öncelikle doğu illerimizi tercih ediyorlar. Bir konuda yine doğu görüşünüze katılıyorum kimseler doğuya gitm
bir sızıya sarılır gibi...
Tebrikler yıldız hanım. Seçici kurulu ve güzel eserinizi kutluyorum.
ÇOKTAN
İnsan ruhu karakteri, haysiyeti sonradan kazanılmaz en çok doğuştan kazanılmış hak olarak geninde doğar ve tolum içinde yararlı zararlı olarak yerini alır. Allah çukura düşenlerden şaşıranlardan eylemesin. Güzel eserinizi ve sizi tebrik ediyorum.Kutluyorum.
İntizar!(qarğış)
Baştan sona hep garğış. Ama güzeldi. Çok güzeldii. Yazı dili çok güzell.Ben de biliyorum ama sizin gibi eksiksiz yazamam.. Çok hoş bir şiir olmuş. Tabi bedduanın dışındaa.. Tebrikler, selamlarr..
GECELER
Güne yakışan güzel eserinizi, sizi yürekten kutluyorum Ahmet hocam. Konu geceler olunca. Gece iyi kötü birçok olaya, oluşuma, acıya sevince gebedir. Örneğin hastalara geceler çok uzun gelir. Nöbet tutan sağlıkçılara geceler çok uzun bitmez bir zaman dilimidir.. Her gecenin aydınlığa gündüze kavuş
ÖLÜR DEMEDİN
Evett hemşerim siteye çok fazla gelemiyorum. İyi ki, gelmişim çok güzel bir günün şiiriyle karşılaştım. Şiiriniz hak ettiği yeri almıştır. Her şiirin çok güzel duygusal ve anlamlıdır bunu biliyorum. Seçici kurulu ve anlamlı eserini kutluyorum. Tebrikler, selamlarımla.. Hasretinle böldün uykula
İÇİM GEÇİYOR
Beşiğine iki kertik attığım Bir gülüşe koca ömür sattığım Yetmedimi soğuk taşa yattığım Sokağıma çıkma içim geçiyor.. Her dörtlüğü birbirinden güzel anlamlı ve muhteşem olmuş. Eline, yüreğine kalemine sağlık Faris kardeşim. Tebrikler, selamlarımla..
NE GELEN VAR NE GİDEN
Allah kapılardan baktırmasın. Hele bugünlerde istesede kardeş bacı konu komşu kimse kimseye gidemiyor. Allah şifa versin dünyamıza. Tebrikler..
TÜRKÜZ BİZ
Eyvallah gerçekten Türk' ün tarihçesini geçip geldiği yerleri güzel anlatmışsınız. Kaleminize yüreğinize sağlık..
boşluk
platonik bir aşk gibi Tebrikler..
KARABAĞ KOÇAKLAMASI
Günümüzde yine ermeni maşaları boş durmuyor. Azerbaycanlı kardeşlerimiz, askerlerimiz onlara dersini verir.. Çok güzel olmuş eseriniz, Aşık şenliğin dediği gibi, Kuşanın kılıncı, giyinin donu, Kavga bulutları sardı her yanı, Doğdu koç yiğidin şan almak günü, Can sağ iken yurt vermeniz d
NE AŞKINI NEDE SENİ UNUTAMADIM
Yaşamın rengi diyelimm. Güzel eserinizi, sizi tebrik ediyorum.
Unut Maziyi
Nasihat dolu dizeler. Tabi ki, yaşananlardan maziden ders alınmalıdır. Çok güzel mesajlar vardır. Sizi ve eserinizi tebrik ediyorum.
BU GARİP BAŞA
Çok güzel methiyeler dizilmiş. Kaleminize, yüreğinize sağlık. Tebrikler.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Özlem ÇETİN  şairi hakkında, Özlem ÇETİN  kimdir, Özlem ÇETİN  şiirleri,Özlem ÇETİN  hakkında bilgi ve Özlem ÇETİN  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.