E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Özlem ÇETİN Özlem ÇETİN
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Özlem ÇETİN şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ÇEKER GİDERİM
Güzel eserinizi ve sizi tabrik ediyorum. kutlarım Osman bey..
SAVAK
güzel eserinizi beğenerek okudum. Savak, berhane, ivecen arastadan. şiir içerisinde ne güzel işlemişsiniz hocam. Şiirler okunsunn. Okunursa anlamı öğrenilir.. Tebrikler, saygılarr.
Susma
Şiir günümüzün özeti. İçinde bulunduğumuz vatanımızın ve insanımızın profilini çizmiş tabi bu benim yorumum ve algım. Her satırını çok beğendim.. Güzel eserinizi sizi ve seçici kurulu tebrik ediyorumm. Kutlarımm.
YOL VERDİM GİTTİ
Aslında yol vermek kolay olsaa. Her nedense ben hiç bir insana yol veremiyorumm.. Çok güzell göndermeler mesajlar var.. Tebrikler, kutluyorum Nuray hanım..
ÇÖLE DÖNÜŞTÜ
siteye kayıt olduğum günden beri siizi ve değerli eserlerinizi biliyorum, okuyorum. İnsanı yardımınızda muhteşemdir şiirleriniz daha doğru ve gerçekten hece türünde örnek alınacak tekniktedir. Güne düşen güzel eserinizi sizi yürekten kutluyorum Sadık dost. Sağ olun var olunn. Selamlarımla..
HİCRET ETTİ AŞK
Aşkta göçer hocam. Huzur bulmadığı, ait olmadığı kalpten hicret eder tabiki.. Yüreğine kalemine sağlık. Saygılarımla..
Çok Yaşa Çocuk
Çok yaşa çocuk. Sen olmasan bu güzel eserden haberim olmayacaktı. Ferdaca hanım sizi ve seçici kutulu kutluyorum. Tebriklerr..
KADINLARI DÖVMEYİN
Geçmişten günümüze artan, eksilmeyen bir yaradır bir can almadır, bir kıyımdır kadına, çocuğa kalkan eller kırılsın. Vicdansızlar kaba kuvvetle hiç bir yere gidemezler. Kendi ocaklarını söndürüyorlarr. Ülkemizde bu vakalara son verilmeli diye bekliyoruz ama nerdee akıl almaz işkence cana kıyma vars
BİR GÜL GONCASIYDI ÖMRÜM
Hüzünlü, kızgın, kırgın ve sitemkar dizeler. Vicdan her yürekte olmaz. Ya da her yürek vicdana, merhamete sevgiye aynı değer vermez.. Kaleminize, yüreğinize sağlık. Tebrikler..
Bu da Geçer
Günün şiirine geç kalmışım. Her eserinizi çok beğenerek oluyorum. Yüreğinize, kaleminize sağlık. Selamlarr..
VAZGEÇERSİN İŞTE
Yani Sevmediğinden değil! Yorulduğundan gidersin. Sesine nefesine kalemine sağlık aşk şiirlerinin şairi, Funda sağlam.
SAĞIMA KAR YAĞAR
Çok güzell ozan, aşık şiiri olmuş. Tebrikler. Kutluyorum arkadaşım.
Yalnızlık
Sevgili köylüm Hafakanlar artık bizlerle beraber yaşıyor, alışmamız lazım :) Şaka bi yana umarım hafakanlar şiirlerde kalır. Yüreğine, kalemine sağlık. Tebriklerr...
NEBİ NESLİ KERBELADA
Hakikat kervanı, durmuş son durağa Ehli Beyt çaresiz, dost kalmış ırağa Zulmün kılıcıyla, düştüler toprağa Münafıklar; Nebi neslini yok etti. Tarihimizde yaşanmış oniki imam Kerbele olayını Maneviyatı çok güçlü bir içerikle bizlere sunmuşsunuz. Benim bölgemde her yıl Muharremlik ayında yas tutu
Nefsi insan
HER DÖRTLÜĞÜNDE İNSANLIK ADINA ANLAMLI ÇAĞRILAR VAR.ÇOK HOŞ BİR ESER OKUDUM. SİZİ VE SEÇİCİ KURULU TEBRİK EDİYORUM..
BEN DE YORULDUM HAYAT
Kendime güvenirdim, yay gibi gerilirdim Dosta düşmana karşı, post olur serilirdim Ay ile yıldız gibi, semada görülürdüm Girdabında kayboldum, boğuldum göllerinde. Hayatla söyleşi bizler ide, dillendirdi hocam. Yüreğinize, gönlünüze sağlık. Sizi güzel eserinizi seçici kurulu yürekten
Öyle bir seveceksin ki
Bu kadar sevmek insanı hasta eder. Buna kara sevdaya tutulmak denirr :) Tebrikler seven yüreğiniz var olsunn..
* Beyaz Zambak *
Şairin dediği gibi, "Gece aydınlık ve sıcak ve kağnılarda tahta yataklarında oyu mavi humbaralar çırılçıplaktı. Ve kadınlar birbirlerinden gizleyerek bakıyorlardı ayın altında geçmiş kafilelerden kalan öküz ve tekerlek ölülerine. Ve kadınlar bizim kadınlarımız: korkunç ve mübare
Ben ki
Ben ki; Cumhuriyete ahdetmiş Türk'üm Emanet etmiş bana Atatürk'üm.. Özünde sözünde. Ne mutlu Türküm… Günün anlam ve önemini arz eden Türkçülük gününüzü ve güzel eserinizi kutluyorum hemşerim. Selamlar, tebrikler..
İNCİMƏSİN (Gəraylı)
Sayfanıza bir tesadüf sonucu ulaştımm. Okuya okuya doyamadımm.. Yüreğinize kaleminize sağlıkk. Tebrikler, selamlar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Özlem ÇETİN  şairi hakkında, Özlem ÇETİN  kimdir, Özlem ÇETİN  şiirleri,Özlem ÇETİN  hakkında bilgi ve Özlem ÇETİN  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.