E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Özlem ÇETİN Özlem ÇETİN
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Özlem ÇETİN şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Gül
Şu an içerisinde bulunduğum durumumu yazmışsınız. Doğru demiş Hallacı Mansur. İnsanoğlu hep var oldukça taş ile gül insan yüreğini yaralamaya ve kazanmaya devam edecektir. Tebrikler, yürekten kutluyorum..
EMMOĞLU (6) / zayidir emekler...
Kamunun malları talan edilir Satılır savrulur yalan edilir DIŞ güçler baş suçlu ilan edilir İlin emeği zayidir emmoğlu .. Cumhuriyetin kuruluşuyla ülkemiz üretimi için, refahı geçimi için kurulan fabrıkalar satıldı soyuldu yerine avm ler kuruldu hazırcı tüketici yaratıldı.. Dediğiniz gibi he
hicazkâr dönüşler
Sevinciniz daim olsun. Güzel bir eser okudum. Sizi ve seçici kurulu kutluyorum. Tebrikler..
" ANKARA "
Ankaramızı var olsun. Gönlünüze sağlık ne güzel anlatmışsınız. Benim ilk il dışına çıktığım şehir Ankaramızdır. Yıllardır ankaramızı geziyorum.. Bu yıl dört defa gittim. Her seferinde Ata' yı ziyaret ederim. Ankaparkınızıda ziyaret ettim..:) Edebi değeri çok yüksek eser olmuş. Sizi yürekten kutlu
KUM GİBİ
Ümit hocam sizi ve güzell esrinizi tebrik ediyorum. Selamlarr.Saygılarımla..
Ayna cücesi
Yaşadığımız alemde her türlü insana dair güzel bir gözlem okudum. Tebrik ediyorum. Selamlarımlaa...
Garip bülbülüm
Halk ozanlarının okuduğu türkü sözleri gibi. Belli ki, Aşiklar meclisinde bulunmuşsunuz.. Tebrikler çok güzeldi.. Yüreğine sağlık Ahmet kardeşimm.
Fani dünya
Ne güzel manalı sözlerle bezenmiş bir şiir. Çok çok beğendim. Türkü tadında.. Kaleminize, gözlünüze sağlık Ahmet kardeşim. Selamlarımla..
GÖRÜNÜŞE ALDANMA
İnsan çeşit çeşit, yer damar damar demiş atalarımız.. Her insanın kumaşı karakteri kişiliği farklıdır. Susan edebinden susar. giden kendinden gider. Çok güzel mesajlar vermişsiniz. Yüreğinize kaleminize sağlık hocam. Tebrikler.
KÂZIM KARABEKİR
Doğu cephesi komutanı. Asıl adı Mûsâ Kâzım’dır. Kazım KARABEKİR' i kahramanlıklarını, yurt topraklarını canı pahasına askeri güç ve halk ile birlikte koruduğunu hep tarih kitaplarında okuyoruz. Rabbim mekanını cennet eylesin. Sizinde kaleminize yüreğinize sağlık Resul bey. Şiirin çok güzel çok a
ELAZIĞ
Elazığ da, Mslatya da, Diysrbakır da, Tunceli de Manisa da Snkara da kısacası Yurdumuzun her karış taşı toprağı bixim vatanınız insanı canımızdır. ALLAH her türlü afetten halkımızı korusun. Duyarlı yüreğinizi, kaleminizi kutluyorum.
BİZE NE OLDU ?
Günümüz insan ilişkilerini be güzel analiz etmişşiniz. Sağ olun var olun Melek hanım,Neşecim. Her ikinizi de yürekten kutluyorum. Sevgilerimle..
İnfaz
Güzel betimlemeler, bekleyişler şiirlerde kalsın köylüm. Yüreğine, kalemine sağlık. Tebrikler, selamlar..
Haberin Yoktur
Çok güzel ve manalı şiirler okuyorum senden kalem dostum. Yine muhteşem bir eser olmuş. Yüreğinizden sevgi saygı iyilik eksilmesin. Tebrikler, selamlar..
Söz Lazım İnsana Fani Dünyada
(Söz var, iş bitirir; söz var, baş yitirir). Söz lazım yüreklere su serpe. Yaşamın içinden yol göstere. Doğru yolu fark ettire. Doğru söz sohbet çok önemlidir bulup da reçete olarak uygulayan şanslıdır. Güne düşen şiiri şairi ve seçici kurulu yürekten kutluyorum. Selamlarımla.
Ben Depremi Daha Küçükken Tanıdım
Allah yurdumu milletimi, dünya insanını, insanlığı bu doğal afetten korusun. Sizlere sabır, yaşanılası bir dünya diliyorum. Kaleminize sağlık. Tebrikler.
DÜŞ PALASI BENİM ŞİİRLERİM...
Bütün bu engebeli yollar ve var olmanın sonucunda Kuş kadar hafif yüreğe ve kanaatkar olmak en güzelidir. Yoksa yaşamak insana çok ağır gelir. Umuda tutunmak, başarıya giden yola yolcu olmak demektir. Yolunuz açık, şansınız bol olsun. Tebrikler, kutluyorum.
Mevlana Hazretlerine
Çok görme vatandaş bunlar bize az bile Dile müslüman kardeşim dahasını dile Padişah torunları halife tebaası değil miyiz Al fabrikayı çatlasın hasedinden gavur. Şimdilerde müslüman kardeşlerimiz hep kin nefret tohumları ekiyorlar. Kendi çocuklarına kara çarşafı giydiremeyen ana babalar başkal
Müslüman,inkarcıların akıttıkları masum çucuk kanlarını unutma
Allah her zaman doğruluktan dürüstlükten insanlıktan ayırmasın. Yurtta barış, dünyada barış olsun. Tebrikler, kutlarım.
KARAMAN AYRANCI AMBAR KÖYÜMÜZ
Konu memleket olunca kalem sınırları belirleyemiyor.. Çok güzel bir memleket sevdası şiiri okudum. Çok uzun yıllar önce Karaman Ayrancı lı bir arkadaşımdan dinlemiştim. Kendileri şiirde ki gibi Çok da misafir perverdi. Güzel eserinizi ve sizi tebrik ediyorum. Selamlar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Özlem ÇETİN  şairi hakkında, Özlem ÇETİN  kimdir, Özlem ÇETİN  şiirleri,Özlem ÇETİN  hakkında bilgi ve Özlem ÇETİN  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.