E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Özlem ÇETİN Özlem ÇETİN
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Özlem ÇETİN şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
KURBAN OLDUĞUM
Çok güzel bir davet. Yakarış diyeceğim yakarış yaratana olur ama bana göre sevgiliye de yakarış okur yani israr, istemek candan sevmek. Şiir bana böyel bir intiba verdi. Çok beğendim. Güzel eserinizi sizi ve seçici kurulu yürekten kutluyorum. Tebrikler.
Bizim Dağlar
Şehitlerimizi koynunda saklayan dağlara selam olsun. Vatan uğruna can veren şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Anlamlı şiir seçen seçici kurulu ve şairimizi yürekten tebrik ediyorum. Tebrikler, kutlarım.
Sen misin Yâr
Şiirlerinizi çok beğeniyorum. Aceleyle yazılmış eserler değil. Ve kullandığınız dil tasavvuf müziği sözleri gibi, Mevlana rubaileri, şiirleri gibi bir dizeler. teknik anlamıyla zaten tartışmasız çok yerinde yazılan eserler okudum. Tebrikler, kutluyorum.
NE ÇARE
Ölüm var ama yinede dünya malı ağır basıyor. Verilen mesajlar dikkate alınır inşallah.. Tebrikler.
DERLER Kİ...
Çok naif ve içten dizeler. Gerçekten çok etkilendim. Tatlı sitemler insanı daha fazla üzer diye düşünüyorum. Kalemine, yüreğine sağlık. Sevgilerimle..
EMMOĞLU (5) / çok şükür...
Yakınınız belli ki büyük bir ameliyat geçirmiştir. Allah evlatlarına yakınlarına bağışlasın. Mutluluğunuz daim olsun. Kaleminize, yüreğinize sağlık üstadım. Saygılarımla.
EMMOĞLU (2) / ne olur...
Allah şifalar versin. İnşallah her şey gönlünüze göre sonuçlanır. Yüreğinize kaleminize sağlık. Tebrikler.
FAHİŞE DÜŞLER
Zararlı insan gibi düşlerde yürekleri yaralıyor. Çok sitemli bir şiir olmuş. Kaleminize yüreğinize sağlık.
NESİNİ SEVELİM
Kadınlara zulüm sanki hak imiş. Ölüme göç ediş emr-i hak imiş. Onlarca cinayet söz lak lak imiş. Nesini sevelim biz bu dünyanın. Dünyanın ne suçu var, dünyayı sevimsiz hale getirende insandır.Öldüren kesen ocaklar söndürende insandır. İyi insan olabilrsek hayata sevgiyle bakabiliriz. Siz yined
GÖR HAZIMI SEN
Türkü, deyiş tadında güzel bir eser okudum. Tebrikler, kutlarım.
SÖYLETMEN BENİ
Çok acılar çektim çok dertler gördüm Gönlü den severken öldürmen beni Yaşarken ömrümde bir kaç kez güldüm Dostlarım gülerken öldürmen beni.. -Son yıllarda sitenin günün şiiri diye seçtiği şiirleri okuyorum ve diyorum ki dört beş sene önce kıran kırana güçlü şiirler vardı. Şiir yazan arkadaşlar
HENÜZ GECE BİTMEDEN
Hocam bu uzun ve anlamlı şiirle gece bitmez..Gecen gündüzün hayır olsun. Ömrün bereketli kalemin daim olsun. Yüreğine gönlüne sağlık. Sizin şiirinize yorum yazmak çok zordur. Her zaman ki gibi muhteşem bir eser okuttunuz bizlere. Tebrikler, saygılarımla.
RÜZGAR
Ne güzel bir istek. Hiç kimseden değil, yaratandan istemek doğadan istemek. Gönül o zaman kanatlanıp uçar. O zaman rahat düşer toprağa' da, yüreklerede. Tebrikler, yürekten kutluyorum Belgin cimm .
KADERİN YAZILMIŞ ALIN YAZIMA
Gerçekten çok güzel bir şiir okudum. Kaleminize yüreğinize sağlık. Semra hanımın sesine sağlık. Her iki şiir yüreği kutluyorum. Tebriklerr..
Biz Kaybetmişken
Kaybetmeden kazanmanın anlamı olmaz. Güçlükle kazanılan emek verilen her şey güzeldir. Şiirde olduğu gibi. Günün şiiri olarak yerini alan güzel eserinizi, sizi ve seçici kurulu kutluyorum. Tebrikler.
ARTIK BENDE ÖZLEDİM HASRETLİK BİTSİN GELECEM!
Kışı bitirelim yaza girelim Lavaşın üstüne kaymak sürelim Bir Allah selamı biz de verelim Çiğdem çiçek açsın bende gelecem. Memleket sevdası ozan eylemiş seni hemşerim. Adı geçen yerleri tanıyamadım. Sizi ve Neco babayı tebrik ediyorum. Kutluyorum.
İNSAN
Konusu insan olan ve insanca yaşamaya davet eden bu güzel eserinizi ve sizi tebrik ediyorum. Kutluyorum.
Sustum Sustum
Tebrikler şair arkadaşım. Şiirde susmuş olsanız da gerçek hayatta bu tür haksızlıklara susmayın. Kaleminiz yüreğiniz var olsun.
GECELER
Geceye sitem. Yüreğinize, kaleminize sağlık. Tebrikler..
AHLAR YANAR AHIMA
Ümit hocam merhabalar.Ne güzel bir tesadüf. Güzel eserinizi okumak nasip oldu. Sizi ve seçici kurulu tebrik ediyorum. Yüreğinize, kaleminize sağlık. Saygılar, selamlarımla..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Özlem ÇETİN  şairi hakkında, Özlem ÇETİN  kimdir, Özlem ÇETİN  şiirleri,Özlem ÇETİN  hakkında bilgi ve Özlem ÇETİN  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.