E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
özgecanalpöz

özgecanalpöz

30 şiiri ve 5 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 30
Şiirleri
5
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
özge kuru

Çevrimdışı

11 yıl 1 ay 9 saat 3 dakika 45 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
10.946
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
43.938
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.223
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

1991 yılında Balıkesir'de dünyaya geldim.İlk ve Ortaöğretimimi orada tamamladım.Üniversite eğitimimi İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü'nde tamamladım.İkinci Üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Açıköğretim programıyla Kamu Yönetimi Bölümü'nü bitirdim.Aynı zamanda hiç bu alanda çalışmasamda İş Güvenliği Uzmanı ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanıyım.2017 senesinde evlendim ve bir prenses annesiyim.

Yaşadıklarımı ve hissettiklerimi yazmak ilkokuldan süregelen bir alışkanlık.Aslında kendimi bildim bileli en iyi dostlarım; yüreğime dokunan bir fon müziği ve beyaz bir kağıt diyebilirim.

Yazmak dışında da hobilerim var.İşaret dilinde şarkılar çevirmeyi,gezmeyi,şarkı söylemeyi ve dinlemeyi, puzzle yapmayı,fotoğraf çekmeyi, mutfakta yeni lezzetler denemeyi severim.

Halen Balıkesir'de yaşamaya devam etmekteyim.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada özgecanalpöz  özge kuru şairi hakkında, özgecanalpöz  özge kuru kimdir, özgecanalpöz  özge kuru şiirleri,özgecanalpöz  özge kuru hakkında bilgi ve özgecanalpöz  özge kuru isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.