E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ozanca Ozanca
Bayram Ali Bayram
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1946 Yılında Gümüşhane'nin Torul İlçesinin Gündoğdu köyünde doğdum.Trabzon-Beşikdüzü İlköğretmen okulunu bitirdikten sonra
1966Yılında ilkokul öğretmenliği görevine başladım.1986 Yılında Eğitim ön lisans proğramını tamamladım.1998 yılında emekli oldum.Emekli olduktan sonra da eğitim ve öğretimle olan uğraşılarımı sürdürdüm.
Şiir yazmaya ilkokul yıllarında başladım.Öğretnmen okulu yıllarında İbrahim Zeki Burdurlu'nun çıkardığı İmbat Dergisinde ilk şiirim yayınlandı.Daha sonra bazı bölgesel gazetelerde de yazmaya devam ettim.Sakarya Şairler ve Yazarlar Derneğinin kurucu üyelerindenim.Halen dernek adına çıkardığımız "Çağdaş Ekin Dergisininşair ve yazarlarındanım.


 
Bu sayfada Ozanca  Bayram Ali Bayram şairi hakkında, Ozanca  Bayram Ali Bayram kimdir, Ozanca  Bayram Ali Bayram şiirleri,Ozanca  Bayram Ali Bayram hakkında bilgi ve Ozanca  Bayram Ali Bayram isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.